Güzelyalı Evlendirme Memurluğu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
min
|
300
max
Otopark
50

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu Hakkında

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu, İzmir şehrinde Konak ilçesinde faaliyet gösteriyor. Farklı nikah salonu seçenekleriyle öne çıkan evlendirme dairesi, misafirlerinin en mutlu günlerinde rahat hissetmelerine özen gösteriyor. Bu zorlu ve stresli süreçte bütçeni zorlamaman için 150 TL’den başlayan kiralama fiyatları seçenekleri sunuyor. Firmanın avantajlarını keşfetmek istiyorsan hemen başlayalım

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu Fiyatları

Güzelyalı Evlendirme Dairesi bünyesinde nikahını gerçekleştirmek isteyen çiftleri uygun salon fiyatlar bekliyor. Küçük bir organizasyon istersen oda kiralayabilirsin. Odaların fiyatları 150 TL’den başlıyor. Daha geniş çaplı bir nikah töreni düşünüyorsan salon kiralama fiyatları ise 500 TL’den başlıyor. Ancak nikah gününe ve saatlerine göre ücret farklılıkları görebilirsin.

Evlilik cüzdanı fiyatları ise 140 TL olarak belirlenmiş. İzin belgeleri için de 50 TL ücret talep ediliyor. Uygun fiyatları ile keyifli bir nikah etkinliği için tercihlerin arasında olabilir.

Kendi bütçene göre fiyat bilgisi almak istersen yukarıda bulunan “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp karşına çıkan formu doldurabilirsin. İsteklerin doğrultusunda doldurduğun form ile DüğünYardımcısı.com olarak hazırladığımız kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olabilirsin.

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu Özellikleri

Güzelyalı Evlendirme Dairesi, konu nikaha gelince herkesi düşünüyor. Küçük nikah törenleri için fazlasıyla rağbet gören nikah odaları bulunuyor. Yalnızca ailen ve yakın arkadaşlarınla olacağın bir etkinliği burada gerçekleştirebilirsin. Bunun için yaklaşık 30 kişilik odaları tercih edebilirsin. Odada beyaz sandalye ve masalara beyaz yapay çiçek süslemeleri eşlik ediyor.

Kapasitesi

Daha geniş çaplı bir organizasyon istersen de Güzelyalı Evlendirme Memurluğu bünyesinde daha büyük bir nikah salonu bulunuyor. Düğününü nikah ile birlikte kutlamak isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor. Bu salonun kapasitesi ise 300 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Hem nikah salonu hem nikah odası yüksek tavanlı ve kolonsuz bir yapıya sahip.

Danışmanlık servisi ile iletişime geçerek kapasiteler ve iç özellikler hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Konak konumunda bulunan Güzelyalı Evlendirme Dairesi, Güzelyalı Mahallesi’nde yer alıyor. Şehrin merkez ilçesi olan Konak ulaşım açısından pek çok seçenek bunuyor. Vapur, İzmir Metro, Tramvay, ESHOT otobüs hatları ya da minibüs hatlarından dilediğini kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin. 10, 202, 252 numaralı otobüsler nikah salonu yakınından geçiyor. Kendi aracınla gitmek istiyorsan da mekanın açık adresi şu şekilde;

32. Sokak, No:4, Güzelyalı / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark hizmeti sunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı bulunuyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Konak ilçesinde yer alıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ