Hanedan Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Şehir dışı hizmeti
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Tema / konsept tasarımı
Fide / Çiçek

Hanedan Organizasyon Hakkında

Hanedan Organizasyon, Ankara Çankaya konumunda düğün organizasyonu veren seçkin firmalar arasında yer alıyor. Merkezi konumu ve uygun düğün organizasyon fiyatları ile şehrin ilk tercih edilenlerinden oluyor. 2500 TL’den başlayan başlangıç fiyatları ile düğün organizasyonunuz için bu ekiple çalışabiliyorsunuz.

Firmanın Özellikleri

Hanedan Organizasyon yalnızca Ankara’ya değil diğer illere de hizmet veriyor. Şehir dışı düğün organizasyon planlamaların için hizmet alabilirsin. Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü ve baby shower etkinliklerin de kişiye özel paketler sunuluyor.

Düğün organizasyonu için mekan analizi yapılıyor. İsteklerinize göre ihtiyaçlar belirleniyor. Temanı yetkililerle belirleyerek düğüne heyecanla hazırlanabiliyorsun. Senin için unutulmaz olan düğün organizasyonu konukların için de hoş bir anı olarak kalıyor.

Sunulan Hizmetler

Mekan seçiminden yola çıkarak sana özel tema tasarlanıyor. Dilediğin renk ve desenlere yer verebiliyorsun. Şık supla ve şamdanlar, renkli şık örtüler ve aksesuarlarla görsel bir uyum yakalanıyor. Yapay çiçek detayları ve ışıklandırma ile konsept tasarımı tamamlanıyor. Sahne ve ses konusunda profesyonel bir hizmet sunuluyor.

Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerini tercih eden çiftlere özel paket oluşturuluyor. Konuklarına dilediğin lezzetlerin ikram edilmesi konusunda organizasyon sorumlusu ile planlama yapabiliyorsun. Düğün organizasyonun için dans grubu temin edilebiliyor. Eğlenceli anlar video ve fotoğraf çekimleri ile kayıt altına alınıyor.

Hanedan Organizasyon Düğün Fiyatları

Düğün organizasyon fiyatları başlangıç ve her şey dahil paketler ile sunuluyor. Düğün etkinlikleri için başlangıç paketi fiyatı 2500 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 5000 TL bandında oluyor. Sana özel indirimlerden faydalanmak için DüğünYardımcısı.com temsilcileriyle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsin. Dilersen fiyat teklifi almak için form doldurmayı da tercih edebilirsin.

Hanedan Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hanedan Düğün Organizasyonu Ankara’nın merkezi konumlarından birinde yer alıyor. Çankaya’ya ulaşım konuşunda en kolay ilçelerden biri olarak dikkat çekiyor. 286, 339-5, 407, 427, 532-5 otobüs hatlarını tercih edebilirsin. M1, M2,M3 metro hatlarını da kullanabilirsin. Özel aracıyla gelmek isteyen konukların açık adresten faydalanabilir.

Açık adres: Güzeltepe, Halide Nusret Zorlutuna Caddesi, Çankaya/Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ