Hanedan Organizasyon

2023 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Şehir dışı hizmeti
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Tema / konsept tasarımı
Fide / Çiçek

Hanedan Organizasyon Hakkında

Hanedan Organizasyon, Ankara Çankaya konumunda unutulmaz bir nişan organizasyonuna imza atmak için bekliyor. Her bütçeye uygun nişan paketleri ve temaları ile sıklıkla tercih ediliyor. hayal ettiğin nişan organizasyonuna bu firma ile kavuşabiliyorsun. Nişan organizasyon fiyatları 2500 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Hanedan Organizasyon yalnızca şehir içine değil şehir dışına da hizmet veriyor. Ankara dışındaki iller içinde en az 4 hafta önce iletişime geçerek planlama yapabilirsin. Nişan temanı belirleyebilmen için sana özel tema seçenekleri sunuluyor. Vintage, bohem, modern nişan konseptlerini çiçekler ve aksesuarlalar süsleyerek sana özel hale getiriyorlar. Hayal ettiğin her detaya bu ekip sayesinde kavuşabiliyorsun.

Sunulan Hizmetler

Hanedan Organizasyon nişan, düğün, doğum günü ve baby shower organizasyonlarında kişiye özel konsept tasarımı hizmeti veriyor. Nişan temanı organizasyon sorumlusu ile belirliyorsun. Nişanının her aşamasını planlayarak ilerliyorsun. Nişan tepisi, makas, yüzük yükseltici, kırmızı kurdele, nişan örtüsü gibi temel ihtiyaçlar paket içerisinde sunuluyor.
Şık nişan örtüleri, zarif nişan tepsileri ve aksesuarlar sana özel detaylar içeriyor. Yapay çiçek süslemeleri, mekan giydirmeler temanla uyumlu oluyor. Nişan hediyelikleri ve nişan sepeti teminde de firma sana seçenekler sunuyor. Şamdan ve suplalar masalardaki yerini alıyor. Gösterişli masalar tercih ettiğin ikramlıklarla bezeniyor. Konukların bu ambiyansa hayran kalıyor.
Sahne, ses ve ışık sistemleri için de hizmet veriliyor. Söz organizasyonunun eğlenceli geçmesi için birbirinden hareketli parçalara yer veriliyor. Dj performansı herkesi harekete geçiriyor.

Hanedan Organizasyon Nişan Fiyatları

Nişan organizasyonu fiyatları kişiye özel temalarla belirleniyor. Çiftlerin taleplerine göre şekillenen fiyatlar başlangıç ve her şey dahil olarak iki seçenekte oluyor. Başlangıç paketi fiyatları 2500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 5000 TL bandında şekilleniyor.
Her bütçeye uygun indirimli nişan organizasyonu fiyatlarından faydalanmak için DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin

Hanedan Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hanedan Nişan Organizasyon, Ankara Çankaya konumunda yer alıyor. M1,M3,M3 metro hatlarını kullanarak ulaşım sağlayabiliyorsun. Dilersen 286, 339-5, 407, 413-7, 427, 532-5 numaralı otobüse hatlarını da tercih edebiliyorsun. Açık adres ise şu şekilde; Güzeltepe, Halide Nusret Zorlutuna Caddesi, Çankaya/Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ