Hanedan Organizasyon

2024 Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Şehir dışı hizmeti
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Tema / konsept tasarımı
Fide / Çiçek

Hanedan Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya mevkiinde konumlanan Hanedan Organizasyon, düzenlediği doğum günü ve baby shower organizasyonları ile adından sıkça söz ettiriyor. Doğum günü ve baby shower paket fiyatları 2500 TL’den başlıyor. Firma, uygun fiyatları ile yüzleri güldürüyor. Firmanın öne çıkan özellikleri, sunduğu olanaklar ve ayrıntılı fiyat bilgisi aşağıda seni bekliyor.

Firma Özellikleri

Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan Hanedan Organizasyon, şehrin en eğlenceli organizasyonlarını düzenliyor. Çalışkan ve özverili ekibi ile kaliteli bir hizmetin peşinde olan firma sadece baby shower ve doğum günü düzenlemiyor. Kına gecesi, nişan, düğün gibi organizasyonlar için de sürekli çalışıyor. Firma, Türkiye’nin her şehrine hizmet veriyor. Böylelikle sunduğu tüm imkanları şehrine getiriyor.

Sunulan Hizmetler

En önemli şeyin senin isteklerin olduğunu bilen Hanedan Organizasyon, her adımda sana danışıp fikirlerini alıyor. Firmanın sunduğu birbirinden güzel temalara ek olarak istemen halinde sana özel bir konsept de tasarlanıyor. Dekorasyon, süslemeler, ışıklandırmalar gibi her konu en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Firmanın temin ettiği ses ve sahne hizmeti ise eğlenceli anların vazgeçilmezi oluyor.

Hanedan, her zaman en iyisinin peşinde olanların ilk seçenekleri arasında yer alıyor. Tüm özel günlerin vazgeçilmezi olan firma, şehrin en unutulmaz etkinliklerine imza atıyor. Bol kahkahalı ve eğlenceli bir organizasyonun ardından herkes o günü mutlu anıyor.

Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu Fiyatları

Hanedan Organizasyon, kaliteli hizmeti ile müşterilerinden her zaman tam puan alıyor. Standartların üstündeki hizmetini uygun fiyata veren firma, bütçe dostu fiyatları ile de kalbimizi kazanıyor. Hanedan, sana iki farklı paket seçeneği sunuyor. Baby shower ve doğum günü organizasyonu başlangıç paket fiyatı 2500 TL olup, her şey dahil paket fiyatı ise 5000 TL’den başlıyor. Fiyatlar, almak istediğin hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Firma ile ilgili merak ettiklerini sormak için “Ücretsiz teklif al” formunu doldurabilirsin.

Hanedan Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Merkezi bir lokasyonda yer alan firma, Ankara Çankaya mevkiinde konumlanıyor. 185 ve 190 numaralı halk otobüsleri ile ulaşım sağlanabiliyor. Açık adresi ise şöyle: Güzeltepe Mah. Hoşdere Cad, Halide Nusret Zorlutuna Cd. No: 5, 06690 Çankaya/Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ