Hayaller Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Gelin yolu
Nikah şekeri
Nikah alanı

Hayaller Organizasyon Hakkında

Hayaller Organizasyon, Manisa’nın Merkez ilçesinde bulunan ofisi ve 2.000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Firma, sunduğu ek imkanlar ve deneyimli çalışanlarıyla ön plana çıkıyor. En çok tercih edilen Manisa düğün organizasyonu firmaları arasında yer alan şirket, geniş hizmet yelpazesiyle de çiftlerden tam puan alıyor.

Hizmet Yelpazesi

Hayaller Organizasyon uzun yıllar şehirler arası hizmet vermiş Manisa düğün organizasyonu firmaları arasına giriyor. Düğün organizasyonu konusunda deneyimli çalışanları ve ilgili yetkilileriyle sayısız organizasyona imza atan şirket, misafirlerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Düğün organizasyonu için çiftlerin tercih ettiği firma; kına, söz, nişan ve sünnet gibi birçok geleneksel etkinliği planlıyor. Doğum günü, evlilik teklifi, parti, mezuniyet balosu ya da piknik gibi daha özel etkinliklerin için de hizmet veriyor. Ayrıca davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve diğer kurumsal etkinliklerini de firma ile birlikte profesyonelce planlayabilirsin.

Düğün Organizasyonu Olanakları

Hayaller Organizasyon; mekan giydirme, servis elemanı, masa süsleme ve dekorasyon gibi temel hizmetleri başlangıç paketi içerisinde sunuyor. Ayrıca firma; catering hizmeti, fotoğraf ve video çekimi ile orkestra temini gibi hizmetleri de isteğin dahilinde temin ediyor.

Davetiye, nikah şekeri ve düğün pastası gibi önemli detaylar da yine firma ve profesyonel ekibi tarafından senin için düşünülüyor. Havai fişek gösterisi ve çeşitli ışıklandırma seçenekleri gibi geceni aydınlatacak detayları da organizasyon sorumlusu ile görüşerek etkinliğine ekleyebiliyorsun.

Hayaller Organizasyon’un sunduğu düğün organizasyonu olanakları hakkında detaylı bilgi almak ister misin? Sitemizde bulunan numaradan ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilir ve merak ettiğin her şeyi sorabilirsin.

Hayaller Organizasyon Düğün Fiyatları

Firma 2000 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ile hizmet veriyor. Her cebe hitap eden fiyatları yararlanmak istediğin ek hizmetlere göre belirleniyor. Daha kişiselleştirilmiş hizmetler ile düğün organizasyonunu gerçekleştirmek istersen firmanın fiyatları 3000 TL’ye kadar artıyor.

Firma yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak hazırlanan kampanyalardan yararlanmak ister misin? “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak firmanın indirimli fiyatları ile hayalindeki düğünü gerçeğe dönüştürebilirsin.

Hayaller Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firmanın ofisi Manisa’nın Merkez ilçesinde yer alıyor. Şehir merkezideki konumuyla da çok çeşitli ulaşım alternatifi yaratıyor. Böylece toplu taşıma ile de kolaylıkla ulaşımını sağlayabiliyorsun. Özel aracın ile gelmeyi tercih edersen de Manisa’nın Merkez ilçesine gelmen yeterli oluyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekan giydirme, masa ve sandalye süsleme, servis elemanı ve fotoğraf çekimi başlangıç paketi içerikleri arasında yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

DJ ve orkestra temini, havai fişek gösterisi ile catering hizmeti her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nikah şekeri, düğün pastası ve davetiye gibi hizmetler firmanın sunduğu avantajlar arasında yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma düğün organizasyonu dışında kına, söz, nişan, sünnet ve mezuniyet balosu gibi birçok özel gün daveti ve kurumsal etkinlikler için de hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten dört hafta öncesinde firma ile iletişime geçmenin öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Manisa'nın şehir merkezinde yer alan firma, şehir dışına da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelin tagı, gelin yolu ve çiçek aranjmanları ile masa ve mekan dekorasyonu yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ