Hayat Foto

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Hayat Foto Hakkında

Aylarca hazırlandığın düğün gününü Hayat Foto sayesinde kayıt altına aldırabilirsin. İstanbul, Bakırköy konumunda stüdyo ve dış çekim olanaklarıyla düğün fotoğrafçısı arayışına son veren firmanın başlangıç paketi fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Diğer tüm detaylar ise yazımızın devamında seni bekliyor.

Foto Hayat Dış Çekim Olanakları

Farklı konseptlerde aşkını yansıtan fotoğraf kareleri Hayat Foto ile hayal olmaktan çıkıyor. İlgi duyduğun veya takip ettiğin tüm dış çekim seçeneklerine kavuşabiliyorsun. Romantik bir doğa yürüyüşünden yakalanan trashday görüntülere, drone ile çekilen geniş perspektifli videolara sahip olabilirsin.

Eşinle ilk tanışma anından nikah masasında evet dediğin ana kadar çekilen düğün hikayesi de alternatifler arasında yer alıyor. Hatta bununla da bitmiyor. En sevdiğin şarkının eşlik edeceği düğün klibine, düğün öncesi gerçekleştirebileceğin save the date çekimine de Hayat Foto olanakları ile gerçeğe dönüştürebiliyorsun.

Düğün Fotoğrafçısı Avantajları

Yurtdışında hayran olduğun şehirlerde, tarihi alanlarda ve doğa harikalarında düğün çekimini firma sayesinde yapabiliyorsun. Tüm bu çekimler en iyi ekipmanlar aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Ardından çekimden sonra en ince detaylarına kadar hazırlanarak 1. kalite baskı makinelerinde basılıyor. Önceden seçmiş olduğun albüm ve çerçevelere yerleştirilen siparişlerin çekimin ardından 14-21 işi günü aralığında sana teslim ediliyor.

Hayat Foto Bakırköy Dış Çekim Fiyatları

Dilediğin dış çekim ve stüdyo olanaklarından faydalanabileceğin firmada aldığın hizmetler fiyatları belirliyor. Farklı paket seçenekleri ile isteklerini karşılayan Hayal Fotoğraf Bakırköy fiyatları ise 1500-2000 TL aralığında seyir ediyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak istediğin dış çekim olanaklarını ve paket seçeneklerinin fiyatlarını öğrenebilirsin.

Hayat Foto Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde ve İncirli mevkiinde merkezi bir konumda yer alıyor. Dilersen toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsin. Tercih edebileceğin otobüs numaraları; 73B, 94Y, 34AS, 72T, 98S ve 79B. Kişisel aracında ulaşım için iyi bir alternatif olabilir.

Düğün fotoğrafçısı hakkında aklına takılan tüm detayları danışmanlık servisini arayarak sorabileceğin gibi firma ile düğün fotoğrafçısı anlaşması da sağlayabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Kartaltepe, İncirli Caddesi, No 74, Bakırköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı dış çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor

Sipariş teslim süresi?

14-21 gün aralığında teslim alabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ