Haymana Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
150
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Kolonsuz salon
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Haymana Evlendirme Dairesi Hakkında

Haymana Evlendirme Dairesi, her bütçeye uygun fiyatları ve ayrıcalıkları ile Ankara şehrinde hizmet sunuyor. 150 kişi kapasiteyle davetli ağırlayabilen nikah salonu kiralama bedeli ise 200 TL’den başlıyor. Ayrıca diğer tüm detaylara da senin için yazımızın devamında değindik, hemen inceleyebilirsin.

Özellikleri & Kapasitesi

Maksimum 150 kişi kapasiteyle davetli ağırlayabilen nikah salonu, yüksek tavana ve kolonsuz mimarisi ile ferahlık sağlıyor. Nikah merasimin gerçekleşmesi için modern bir gelin- damat masası seçimi yapılmış. Misafirlerinin konforunu da düşünen belediye, gelin ve damat masasına uyumlu sandalyeleri ile onlara eşlik ediyor. Merasim boyunca fotoğraf çekinmeni isteyeceğin de düşünülerek çekim alanına uygun bir arka plan oluşturulmuş durumda.

Haymana Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Nikah Salonu, evlilik dosya ücreti için 35 TL hizmet bedeli, evlilik cüzdanı bedeli için 130 TL talep ederken, izin belgeleri için de 120 TL ücret istiyor. Evlendirme Dairesi bünyesindeki salon kiralama fiyatları nikah türü, nikah günü ve saati gibi önemli noktalarda değişiklik gösterebiliyor.

Hafta içi veya hafta sonu olması ya da çiftlerden birinin başka bir ilçede ikametgahının bulunması gibi değişkenler de  fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer alıyor.  Bu yüzden de evlendirme dairesinde, salon kiralama fiyatları 160-640 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.

Evlendirme dairesi fiyatları hakkında en net bilgiyi Düğün Yardımcısı’nın danışmanıyla iletişime geçerek öğrenebilirsin. Bu sayede şehrinin sana en uygun nikah salonunu da öğrenebilirsin.

Nikah İçin Gerekli Belgeler

Nikah işlemleri yapmaya giderken Haymana Evlendirme Dairesi tarafından bir takım belgeler isteniliyor. Senin yükünü bir nebze olsun hafifletebilmek adına hemen detaylıca onlardan bahsedelim. Öncelikle eşin ile güncel vesikalık fotoğrafın ve kimlik belgelerinin fotokopisi isteniyor. Aynı zamanda ikamet kah adres belgen ve eşin ile kan grubu uyumunuzun olmadığına dair belge isteniyor. Bu belgeyi aile hekiminden alırken sağlık raporu istemeyi de unutmamalısın.

Haymana Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ilinin Haymana ilçesinde bulunan evlendirme dairesi; toplu taşıma araçları için kolay bir konumda yer alıyor. 157-3 numaralı otobüs seferini kullanarak Ankara-Haymana yolu üzerinden ulaşım sağlanabilir. Şahsi araçlarını kullanarak evlendirme dairesine gitmeyi tercih edecek misafirler için açık adres ise şu şekilde;

“Ankara Caddesi, Belediye Sarayı, Haymana / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

   

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

   

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabiliyorsun.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı nikah salonu bulunuyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara Haymana'da hizmet verilmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ