Hotel Golden Way

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
500
max
Otopark
100

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Kına müziği
Kına tacı
Kına tagı
Kına tahtı kiralama
Yer minderi

Hotel Golden Way Hakkında

Kına gecesi organizasyonları için çokça tercih edilen Hotel Golden Way, İstanbul, Esenler ilçesinde hizmet veriyor. Otel kaliteli hizmeti ile kına gecesi organizasyonu dışında düğün, nişan, mezuniyet partisi gibi organizasyonları da unutulmaz kılıyor. Üstelik yalnızca 50 TL’den başlayan uygun fiyatları ile otelde kına gecesi konseptine yeni bir anlam kazandırabilirsin. Bu şık ve lüks otel hakkında ayrıntılı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Hotel Golden Way Kapasiteleri ve Özellikleri

Hotel Golden Way’de açık ve kapalı farklı davet alanları ile hizmet veriliyor. Davet alanları, şık ve ince detaylara sahip kına gecesi organizasyonları için her konsepte uygun olarak tasarlanmış. Otelin kına geceleri için çok tercih edilen açık davet alanında 500 kişiye kadar davetlilerini ağırlayabiliyorsun. Daha sade bir tasarıma sahip açık davet alanı kına gecelerinin vazgeçilmez renkleri kırmızı, mor ve sarı ile süsleniyor.

Otelin her hava koşulunda hizmete açık 750 kişilik iki adet kapalı davet alanı da bulunuyor. Açık alana göre daha ihtişamlı detaylarla süslenmiş kapalı davet alanlarında yuvarlak masalar kullanılmış. Beyaz renklerin hakim olduğu salon, konseptine ve hayallerindeki kına gecesi organizasyonuna göre dekore ediliyor.

Tüm davet alanlarında senin ve sevdiklerinin rahatlığını düşünen Hotel Golden Way Giyimkent, dans ve eğlence için alan bırakmayı unutmamış. Eğlenceleri ile ünlü kına gecelerinde sevdiklerinle doyasıya eğlenmen için sahne önünde geniş bir de dans pisti bulunuyor. Böylece kalabalık organizasyonlarında bile sıkışıklık yaşamadan, rahatça eğlenebilirsin.

Sunulan Hizmetler

Hotel Golden Way, hayallerindeki kına gecesi organizasyonunu kusursuz bir şekilde planlayabilmen için bir organizasyon danışmanı hizmeti veriyor. Otel tarafından konseptine uygun olarak hazırlanan kına tahtı ve kına aksesuarları ile benzersiz bir kına gecesi organizasyonuna sahip olabilirsin. Otelin sunduğu geniş mekan giydirme ve süsleme yelpazesi içinden dilediğini seçebilir, kalan tüm düzenlemeleri organizasyon sorumluna bırakabilirsin.

Ayrıca Golden Way’in lüks salonlarında yemekli kına geceleri de gerçekleştirebilirsin. Otelin usta aşçıları kına geceni lezzetlendirecek özel menü seçenekleri sunuyor. Davetlilerinle bu unutulmaz gecede sana eşlik edecek ışık ve dans şovları eğlenceye eğlence katıyor. Ayrıca otel dilersen orkestra ya da DJ temini de yapıyor.

Hotel Golden Way Kına Gecesi Fiyatları

Hotel Golden Way’in sunduğu hizmetler yanında verdiği kına gecesi fiyatları da yüzleri güldürüyor. Otelde gerçekleştireceğin yemekli ya da kokteyl kına gecesi organizasyonları için fiyatlar kişi başı 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu için Hotel Golden Way’den fiyat teklifi almak istiyorsan danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsin.

Hotel Golden Way Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hotel Golden Way İstanbul, Esenler ilçesinde yer alıyor. Şehir merkezinde olmasının avantajı ile dilediğin toplu taşıma aracı ile otele ulaşabilirsin. Otel, Esenler Otogarı’na ve Forum AVM’ye yalnızca 3 km uzaklıkta bulunuyor. Özel araç kullanımını tercih eden kullanıcılarımız için Hotel Golden Way’in açık adresi şöyle:

“Oruç Reis Mahallesi, İdris Nebi Caddesi, 34235 Esenler / İstanbul”.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Masa ve sandalye süsleme hizmetini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Menü değişikliği ve ışık-ses-sahne hizmetini içermektedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Konaklama imkanı bulunmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi dışında düğün, nişan, sünnet düğün, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve mezuniyet töreni gibi organizasyonları da gerçekleştirebilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

iki adet davet alanı bulunmaktadır: açık ve kapalı. Açık davet alanı 250-500 kişi kapasitesinde iken kapalı davet alanı 500-750 kişi arasındadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menü ve çoçuklara özel menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam eder.

Manzara ve Lokasyon

Şehir merkezinde kolay ulaşılabilecek pek çok hizmet sağlamaktadır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

24:00'a kadar devam eder.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Kendi fotoğrafçınızla çalışabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Kadir Demir
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ