İlkay Fotoğraf

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

İlkay Fotoğraf Hakkında

İlkay Fotoğraf, Ankara, Çankaya merkezli bir düğün fotoğrafçısı. Yılların verdiği hizmet tecrübesiyle müşterilerini memnun eden stüdyo özellikle dış çekim fotoğrafları ile dikkat çekiyor. Başlangıç paketi fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.  Firma hakkında daha detaylı bilgi edinmek için yazımızı okuman yeterli.

Hizmet Tecrübesi

İlkay Fotoğraf bünyesinde katalog ve konsept çekimleri gerçekleştirebilirsin. Düğün organizasyonu özelinde ise düğün belgeseli, klibi ve düğün hikayesi çekimleri ile tasarımları yapılıyor.

Dilersen bunlara nişan çekimini de dahil edebilirsin. Yıllar sonra gülümseyerek bakmak için farklı konseptler denemek istersen de save the date ve trashday gibi çekim türlerini tercih edebilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Hayatında bir defa deneyimleyebileceğin bu özel süreci sonsuza dek hatırlamak hakkın. Bu yüzden yüksek kalitede fotoğraflar elde etmek isteyebilirsin. İlkay Fotoğraf, üst düzey kamera ekipmanları ile göreve hazır. Aynı zamanda çekim sırasında, profesyonel düğün fotoğrafçısı eşliğinde bir de deneyimli kamera ekibi çalışıyor.

Stüdyonun usta düğün fotoğrafçısı, hayallerindeki çekimi hayallerinin ötesinde karelerle taçlandırıyor. Ülkemizin güzel şehirleri içerisine kendini sınırlamana gerek yok. Dilersen yurt dışında, Roma, Paris gibi romantik şehirlerde veya Balkanlar gibi doğa ile iç içe lokasyonlarda çekimlerini gerçekleştirebilirsin.

Dış çekim etkinliği öncesinde düğün fotoğrafçısı ile detaylı bir toplantı gerçekleştirebilirsin. Toplantı esnasında taleplerini paylaşıp, mekan önerileri alabilirsin.

İlkay Fotoğraf Ankara Dış Çekim Fiyatları

Uygun fiyatlarla kusursuz fotoğraflar elde etmen için farklı paket seçenekleri sunuluyor. Başlangıç paketinin fiyatları yaklaşık 1500 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paketteki hizmetlerin fiyatları da yaklaşık 2000 TL olarak sunuluyor.

DüğünYardımcısı.com ayrıcalığında sunulan kampanya ve indirimlerden faydalanmak ve net fiyat bilgisi almak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsin.

İlkay Fotoğraf Nerede? Nasıl İletişime Geçilir?

Ankara konumlu olan fotoğraf stüdyosu, merkezi ilçelerden biri olan Çankaya bölgesinde yer alıyor. Etkinlik öncesi toplantı için kolaylıkla mekana varabilirsin. Otobüs, metro ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşımını sağlayabileceğin gibi kendine ait bir araçla da gidebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Kızılay, Meşrutiyet Caddesi, Karanfil Sokak, No:28/2, Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi dahilinde dış çekim, kamera ekipmanları, çekim ekibi ve fotoğrafların orijinal teslimi hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette mekan önerileri, yurt dışı çekimler, etkinlik öncesi toplantı, farklı temalarda fotoğraflar ve düğün hikayesi & belgeseli tasarımları bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Talep ettiğin takdirde dış çekim organizasyonunu şehir dışında veya yurt dışında gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu özelinde ise düğün belgeseli, klibi ve düğün hikayesi çekimleri ve tasarımları yapılıyor. Dilersen bunlara, save the date ve trashday, nişan çekimini de dahil edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekimden en az 6 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Yurt dışında ve şehir dışında çekim hizmetleri sunuluyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin bir ay içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ