İlker Özpınar Stüdyo

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

İlker Özpınar Stüdyo Hakkında

İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren İlker Özpınar Stüdyo butik bir fotoğraf stüdyosuna sahip. Hizmet verdikleri tüm çekim türlerine büyük bir özenle hazırlanıyorlar. Müşterilerinin tüm istekleri doğrultusunda dış çekim planı gerçekleştiriyorlar. Bu yüzden de özgün ve standart olmayan fotoğraf kareleri oluşturuyorlar. Firmanın 1000 TL’den başlayan düğün fotoğrafçısı hizmeti fiyatları ve sunduğu olanakların detaylarını öğrenmek için yazımızın devamına göz atabilirsin.

İlker Özpınar Stüdyo Avantajları

Düğün Fotoğrafçısı ekibi, fotoğrafçılık konusunda üniversite eğitimi almış, kendilerini eğitimlerle geliştirmiş ve usta fotoğraf sanatçıları ile çalışmışlardır. İşlerini inceledikten sonra birbirinden farklı ve kopya olmayan işler göreceksin. Ortaya çıkacak fotoğraflardaki, çekim günündeki profesyonelliği ve kalite farkını sadece İlker Özpınar Fotoğrafçılık ile yaşayabilirsin.

Senin düşüncelerine ve yönlendirmelerine göre çekim gününü organize ediyorlar. Kafanda canlandırdığın çekim alanı için hazırlıklara başlıyorlar. Gece, gündüz, orman içi, deniz içi, deniz kenarı, antik kentler, küçük kasabalar, yeşil alan, sahil, İzmir hava gazı fabrikası. Aklına gelebilecek her türlü mekan, şehir dışı, yurt dışı fark etmeksizin her yere seninle geliyor ve çekim gerçekleştiriyorlar.

İhtiyaç duydukları tek şey; senin istemen ve hayal etmen. Tüm bu hayallerine düğün ve ya çekim tarihinden 1 hafta önce İlker Özpınar Stüdyo ekibini ziyaret ederek ve beyin fırtınası yaparak kavuşabilirsin. Düğün fotoğrafı ve dış çekim konularında İlker Özpınar’ın deneyimini ve sıcakkanlılığını hissedeceksin.

Dış Çekim Olanakları

Nişan çekimi, katolog ve konsept çekimleri gerçekleştiriyor. Çekim disiplinine sahip olan İlker Özpınar ve ekibi; düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayeleri de hazırlıyor. Bu sayede video görselleri ve montaj konusundaki bilgilerini de gözler önüne seriyor.

Save the date ve trashday temalı günümüz popüler konsept çekim seçenekleri hizmeti de veriyor. Sahip olduğu geniş hizmet skalası ile de İlker Özpınar Stüdyosu ekibi, hem şehir dışı hem de yurt dışı dış çekimlerinde hizmet sağlıyor.

İlker Özpınar Stüdyo Konak Dış Çekim Fiyatları

Özpınar Fotoğrafçılık Stüdyo ekibi, bünyesinde birbirinden farklı çekim konseptleriyle hizmet veriyor. Alacağın hizmete, çekim alanına ve ekipman türüne göre fiyatları belirleniyor. Ortalama olarak ise fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen isteklerin doğrultusunda net bir fiyat bilgisi almak adına ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

İlker Özpınar Stüdyo Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir Konak ilçesinde stüdyosu ile hizmet veren firmaya ulaşım sıkıntısı çekmeden gidebileceğinin müjdesini verelim Toplu taşıma araçlarını ve kişisel aracını tercih edebilirsin. Firma için randevu talebinde bulunmak istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin. Yüzyüze bir görüşme gerçekleştirmek istiyorsan da stüdyonun açık adresi şu şekilde;

“Konak Mahallesi, Mucubir Rahman Caddesi, No:11 Kat:1 Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimleri sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

7 gün öncesinde iletişime geçmen yeterli oluyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerden sonra 45 gün içerisinde teslimat gerçekleştiriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ