Photolab Gizem Toker

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Photolab Gizem Toker Hakkında

İstanbul, Kadıköy ilçesinde hizmet veren; Photolab Gizem Toker,  en özel günlerin en özel dakikalarını ölümsüzleştiriyor. Düğün fotoğrafçısı ekibi ile muhteşem dış çekim alanları arka planın olabiliyor. Hem de dış çekim fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Bu fırsat kaçmaz diyelim ve yararlanabileceğin tüm olanaklardan bahsedelim.

Hizmet Yelpazesi

Samimi bir çekim atmosferi oluşturmak ve güler yüzle çalışmak bir çekim gününün en önemli ve en temel detaylarındandır. Sosyal medyada arkadaşlarının ve senin tekrar tekrar izlemek isteyeceğin düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi videoları oluşturuyor. Gizem Toker, her izlediğin düğün klibinde sana çekim gününü milyonlarca kez aynı heyecanla yeniden yaşatıyor.

Dış Çekim Olanakları

Gizem Toker Photolab; nişan, katalog, save the date ve trashday konseptli çekimler gerçekleştiriyor. Kişiye özel hazırladığı aksesuarlarla olağanüstü konsept çekimlere imza atıyor. Buna ek olarak çiftlerin istediği her yerde dış mekan çekimleri gerçekleştiriyor. Yurt dışı ve şehir dışı çekimleri de yaparak çiftleri memnun eden hizmetler veriyor.

Düğün öncesinde, düğün tarihini sosyal mecralarda ve ya hatıra kalması için ufak bir tatlılıkla haber vermek isteyen çiftler için save the date konsept çekimleri gerçekleştiriyor. Düğün sonrasında daha rahat ve stressiz bir çekim günü yaşamak isteyen çiftler için de trashday çekimi sunuyor. Konsept çekimlerini çok ince detaylandırıyor ve gereken tüm ekipmanları, aksesuarları kullanarak çekim alanlarını çeşitlendirerek renklendiriyor.

Gizem Toker Photolab Avantajları

Gizem Toker, sadelik ve doğallığın oluşturduğu masum pozları yakalamayı prensip edinmiş bir düğün fotoğrafçısı. Bu yüzden de en iyi kareleri pozlamak için kalite ve disiplininden asla ödün vermiyor.

Fikir alışverişinin ve tecrübenin konuşulduğu görüşme gerçekleştirerek sıra dışı görseller ve video görüntüleri ortaya çıkmasını sağlayabilirsin.  Üstelik fotoğrafların orijinal versiyonuna ve video kayıtlarına çekim gerçekleştikten 6 hafta sonra hemen sahip olabiliyorsun.

Gizem Toker Photolab Düğün Dış Çekim Fiyatları

Gizem Toker Photolab, dış çekim başlangıç paket fiyatı 1500 TL iken her şey dahil paket fiyatı 2000 TL’den başlıyor. Seçilen çekim alanı, kullanılan ekipman türüne göre bu paketlerin fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Detaylı ve güncel fiyat bilgisi almak için hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Gizem Toker Photolab Stüdyosu Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma, İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veriyor. Gizem Toker ile tanışmak ve çekimlere dair bilgi almak istersen Kadıköy’de muazzam lokasyona sahip stüdyoyu ziyaret edebilirsin. Toplu taşıma araçlarıyla da kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

“Koşuyolu Mahallesi, Cevat Paşa Sokak, No:10 Kadıköy / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

45 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde ve talepler doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerden sonra 45 gün içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ