Düğün Öyküsü

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Düğün Öyküsü Hakkında

Düğün Öyküsü, işini uzun zamandır sevgiyle yapan bir düğün fotoğrafçısı stüdyosu. Ankara, İncek konumunda bulunan stüdyo, mesleğe başladığı günden beri aynı heyecanla çekimlerini yapan bir fotoğrafçı tarafından kurulmuş. Ayrıcalıklı dış çekim olanaklarıyla çalıştığı her müşterisini memnun etmeye çalışan firmanın fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Fotoğraf stüdyosu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yazımızı okuyabilirsin.

Hizmet Tecrübesi & Özellikleri

Düğün Öyküsü ile yapacağın çekimlerde elde edilen karelerde genellikle soğuk renk tonları ve mat renkler kullanılıyor. Ancak, etkinlik öncesinde gerçekleştireceğiniz toplantıda kendi isteklerinden bahsedebilirsin. Müşterisinin memnuniyetini ön plana koyan stüdyo, isteklerini göz önünde bulunduruyor.

Firma hizmet tecrübesi ile göz dolduruyor. Uzun yıllardır stüdyo çekimleri ve dış çekim organizasyonları gerçekleştiriyor. Katalog ve konsept çekimler, düğün hikayesi, belgeseli ve klip çekimleri yapılıyor. Son zamanlarda popülerleşen save the date ve trashday gibi konseptleri de deneyimleyebilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Düğün Öyküsü, sadece bir adet düğün fotoğrafçısı ile değil, işlerinde başarılı ve tecrübeli bir ekip ile çalışıyor. Tüm gün sürecek olan çekim de hiç yorulmaman için sana yardımcı olacaklar. Kuafördeki hazırlıklarından düğünün son dakikasına kadar yanında oluyor. Aynı zamanda düşük kalitede fotoğrafların ortaya çıkmaması için de son kalite ekipmanlar kullanılıyor.

Fotoğraf stüdyosu ile çekimlerini yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da gerçekleştirebilirsin. Türkiye içerisindeki tüm şehirlerde çekim yapabilirsin.

Düğün Öyküsü Ankara Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim etkinliklerinde, sunulan hizmetlerin ayrıldığı başlangıç paket ve her şey dahil paketleri sunuluyor. Her şey dahil pakette yer alan hizmetlerden faydalanmak istersen fiyatları 2000 TL olarak belirlenmiş. Başlangıç paketindeki hizmetlerin fiyatları da yaklaşık 1500 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Senin için hazırlanan kampanya ve fırsatlardan yararlanmak istersen hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Düğün Öyküsü Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğrafçının, merkez stüdyosu Ankara, İncek bölgesinde bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Otobüs, minibüs ya da metro gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşımını sağlayabileceğin gibi kendine ait araçla da gidebilirsin. Firmanın açık adresi şu şekilde;

“Yıldırım Akbulut Caddesi, No :54, İncek  / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ayrıntılı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekimden önce toplantı, mekan önerileri, farklı konseptlerde çekimler, düğün hikayesi & belgeseli ve klip tasarımları her şey dahil pakette yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstersen çekimlerini şehir dışı veya yurt dışında gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, konsept ve katalog çekimleri ile nişan çekimi hizmetleri sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim gününden en az 4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Gölbaşı ilçesi ve İncek bölgesinde hizmet veren fotoğraf stüdyosu, talep doğrultusunda tüm şehirlerde ve yurt dışında hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Sipariş teslimi yaklaşık 4 hafta içerisinde gerçekleşiyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ