Düğün Klibi Ankara

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Düğün Klibi Ankara Hakkında

Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren Düğün Klibi Ankara fotoğraf stüdyosu, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı tecrübeleriyle çiftlerin beğenisi topluyor. Müşterilerini son ana kadar mutlu etmeyi çabalayan stüdyo, seni de yüz üstü bırakmayacak. 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile bütçeni de zorlamayacak. Fotoğraf stüdyosu hakkında detaylı bilgileri senin için yazımızda derledik.

Özellikleri & Hizmet Tecrübesi

Düğün Klibi Ankara ile dış çekim etkinliklerinden memnun kalman ve ortaya çıkan tüm fotoğrafların istediğin gibi olması için detaylı bir toplantı düzenleniyor. Bu toplantı süresince prosedürleri öğrenebilirsin. Aynı zamanda istekleri açıklayıp mekan önerileri de alabiliyorsun.

Düğün fotoğrafçılığı sektöründe ilerlemiş olan Düğün Klibi tecrübesiyle göz dolduruyor. Düğün hikayesi, save the date, trashday, düğün belgeseli, konsept ve katalog çekimleri gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda nişan çekimi de hizmet yelpazesinde bulunuyor.

Düğün Klibi Ankara Dış Çekim Olanakları

Dış çekim organizasyonlarında yalnızca tek bir düğün fotoğrafçısı ile değil tam bir ekip ile çalışabilirsin. Her anında sana ve fotoğrafçına yardımcı olacak olan ekip hep yanında oluyor. Genellikle oldukça yorucu geçen bu deneyimde hiç yıpranmayacaksın.

Aralarından en güzellerini seçebilmen için binlerce kare çekiliyor. Gün boyu sürecek olan etkinlikte tüm ekip arı gibi çalışıyor olacak. Danışmanlık yardımıyla aralarından seçtiğin en güzel kareler şık bir albüm içerisinde eline ulaşıyor.

Uzun yıllardır bu sektörde olan Düğün Klibi, fotoğrafların kalitesini düşürmeyecek platformlar kullanıyor. Zaten özenle çekilmiş olan kareler küçük düzenlemelerle göz kamaştırıcı hal alıyor.

Düğün Klibi Ankara Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim organizasyonu için hizmet gruplarına göre ayrılmış olan başlangıç ve her şey dahil paketler sunuluyor. Başlangıç paketi dahilindeki hizmetlerden yararlanmak istersen fiyatları 1000 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paketler de 1500 TL’den başlayan fiyatları ile sunuluyor.

DüğünYardımcısı.com olarak sana özel hazırlanan kampanyalardan faydalanmak ve bütçene göre bir fiyat bilgisi almak isteyebilirsin. Bunun için sayfanın üst tarafında bulunan ücretsiz teklif al formunu doldurman yeterli.

Düğün Klibi Ankara Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğraf stüdyosu, pek çok şehirde hizmet veriyor ancak merkez ofisi Ankara, Çankaya konumlu. Merkezi konumu sayesinde şehrin her yerinden toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşımını sağlayabilirsin. İstersen otobüs, minibüs veya metro hatlarıyla gidebileceğin gibi kendine ait araçlara da mekana varabilirsin. Bunun için mekanın açık adresi şöyle;

“Güvenevler, Cinnah Caddesi, No:22/14, Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekimden önce toplantı, mekan önerileri, farklı konseptlerde çekimler, düğün hikayesi & belgeseli ve klip tasarımları her şey dahil pakette yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstersen çekimlerini şehir dışı veya yurt dışında gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, konsept ve katalog çekimleri ile nişan çekimi hizmetleri sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim gününden en az 4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet veren fotoğraf stüdyosu, talep doğrultusunda tüm şehirlerde ve yurt dışında hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Sipariş teslimi yaklaşık 4 hafta içerisinde gerçekleşiyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ