Caravan Wedding

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Caravan Wedding Hakkında

Caravan Wedding, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan, evlenecek çiftler tarafından fazlasıyla tercih edilen bir fotoğraf stüdyosu. Düğün fotoğrafçılığı ve dış çekim organizasyonlarındaki başarılarıyla alkış topluyor. Sunduğu avantaj ve kaliteli hizmetiyle düğün fotoğraflarını çekmek için seni bekliyor. 1500 TL’den başlayan fiyatları ile uygun miktara kusursuz fotoğraflar elde edebilirsin.

Hizmet Çeşitliliği & Özellikler

Tüm özel günlerin için burayı tercih edebilirsin. Düğün çekimleri başta olmak üzere nişan, kına gibi unutulmaz günlerin çekimleri de profesyonellikle yapılıyor. Ayrıca katalog ve konsept çekimleri de gerçekleştiriyor.

Düğün ve dış çekim etkinlikleri için Caravan Wedding ile anlaştığında pek çok ayrıcalık seni bekliyor olacak. Fotoğraflarda koyu ve mat renkler genellikle tercih ediliyor. Ancak dilersen çekim öncesinde yapacağın toplantıda kendi tercihlerini düğün fotoğrafçısı ile paylaşabilirsin. Arzu Dedeoğlu önderliğinde yönetilen ekip tüm isteklerini yerine getiriyor.

Caravan Wedding Dış Çekim Olanakları

Fotoğraf çekimini yalnızca Türkiye sınırları içerindeki şehirlerde değil aynı zamanda yurt dışında da gerçekleştirebilirsin. Prag, Barselona, Roma ve Paris gibi romantik şehirlerde de çekimlerini yapabilirsin. Birçok çekime uygun mekanlar için etkinlik öncesinde yapılacak olan toplantıda fikir alışverişi yapabilirsin.

Stüdyo, senin için bir de profesyonel bir çekim ekibi imkanı sağlıyor. Ekiple birlikte birbirinden güzel kareler elde edebilirsin. Kötü hava koşullarına maruz kalmana rağmen yine de dış çekim yapmak istiyorsan ona uygun mekan önerileri de bulunuyor. En estetik ve kusursuz düğün fotoğrafları için bu düğün fotoğrafçısı tercihlerin arasında mutlaka olmalı!

Caravan Wedding İstanbul Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim etkinlikleri için sunulan her şey dahil paket ya da başlangıç paketlerinden istediğini tercih edebilirsin. Her şey dahil paket fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Başlangıç paketin fiyatı da 1500 TL olarak belirlenmiş.

Sana özel olarak hazırlanmış dış çekim fiyatları ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için ücretsiz teklif al formumuzu doldurabilirsin.

Caravan Wedding Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Burası İstanbul, Kadıköy konumlu bir fotoğraf stüdyosu. Bulunduğu ilçe sayesinde ulaşımı da oldukça kolay. Kadıköy bölgesine ulaşmak için otobüs hatları, minibüs, metro ve vapur hatlarıyla ulaşabilirsin. Dilersen kendi aracın veya taksi ile de rahatlıkla gidebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Zühtüpaşa, Rüştiye Sokak, No:30,  Kadıköy / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekimden önce toplantı, mekan önerileri, farklı konseptlerde çekimler, düğün hikayesi & belgeseli ve klip tasarımları her şey dahil pakette yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstersen çekimlerini şehir dışı veya yurt dışında gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, konsept ve katalog çekimleri ile nişan çekimi hizmetleri sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim gününden en az 3 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde hizmet veren fotoğraf stüdyosu, talep doğrultusunda tüm şehirlerde ve yurt dışında hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Sipariş teslimi yaklaşık 3 hafta içerisinde gerçekleşiyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ