Merve Dağlı Photography

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Merve Dağlı Photography Hakkında

Merve Dağlı Photography, İstanbul Beşiktaş konumlu bir fotoğraf stüdyosu. Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında oldukça gelişmiş olan stüdyo yeni evlenecek çifter tarafın çokça rağbet görüyor. 1500 TL’den başlayan standart paket fiyatları sunuyor. Stüdyo hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam et.

Hizmet Yelpazesi

Uzun yıllardır evlenecek çiftlerin anılarını ölümsüzleştiren fotoğraf stüdyosu Merve Dağlı Photography, sektördeki deneyimiyle göze çarpıyor. Düğün organizasyonlarında düğün hikayesi, belgeseli ve klip çekimleri gerçekleştiriliyor. Nişan çekiminin de yanı sıra konsept çekimler ve katalog çekimlerinde de müşterilerini memnun ediyor. Daha farklı çekim konseptleri deneyimlemek istersen de save the date ve trashday çekimlerinde de sana yardımcı oluyorlar.

Dış Çekim Olanakları

Uzun yıllardır hizmet deneyimine sahip olan düğün fotoğrafçısı, çekim gününde yorulmaman için çekim ekibi temin ediyor. Dış çekimde de yanında olacak ekip, her türlü zorlukta yanında oluyor. Aynı zamanda kaliteli ekipmanları ile yüksek kalitede fotoğraflar elde ediyor. Merve Dağlı Photography, aynı zamanda dış çekim organizasyonunu her yerde gerçekleştirebilmeni sağlıyor.

Yurt içinde her şehirde dış çekimini gerçekleştirebilirsin. Bunun yanı sıra yurt dışında çekim yapmak istersen de bu konuda da yardımcı oluyor. Birbirinden güzel çekim mekan önerilerini de etkinlik öncesinde toplantıda alabilirsin.

Merve Dağlı Photography İstanbul Dış Çekim Fiyatları

Merve Dağlı Fotoğrafçılık, evlenecek çiftlere dış çekim etkinlikleri için başlangıç paketi ve her şey dahil paket seçenekleri sunuyor. Her şey dahil pakette bulunan hizmetlerin fiyatları yaklaşık 2000 TL olarak sunuluyor. Başlangıç paketindeki hizmetlerin fiyatları da yaklaşık 1500 TL olarak belirlenmiş.

DüğünYardımcısı.com olarak sana özek hazırladığımız fırsatlar ve kampanyalardan faydalanmak için sayfanın üst tarafındaki ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Merve Dağlı Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Merve Dağlı Fotoğrafçılık, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bir stüdyoya sahip. Çekimler hakkında detaylı bir şekilde konuşmak için mekana gitmek istersen kolaylıkla ulaşımını sağlayabilirsin. Merkezi bir konuma sahip olan stüdyoya minibüs, metro ve otobüs hatlarıyla rahatlıkla gidebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Kısıklı Mahallesi, Nurbaba Sokak, No: 26, Üsküdar / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekilen fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekipmanların temini başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekimden önce toplantı, mekan önerileri, farklı konseptlerde çekimler, düğün hikayesi & belgeseli ve klip tasarımları her şey dahil pakette yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstersen çekimlerini şehir dışı veya yurt dışında gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, konsept ve katalog çekimleri ile nişan çekimi hizmetleri sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim gününden en az 3 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde hizmet veren fotoğraf stüdyosu, talep doğrultusunda tüm şehirlerde ve yurt dışında hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Sipariş teslimi yaklaşık 4 hafta içerisinde gerçekleşiyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ