İller Bankası Sosyal Tesisleri

Olanaklar

Süsleme
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Aynı Mekanda Birden Fazla Davet Alanı

İller Bankası Sosyal Tesisleri Hakkında

İller Bankası Sosyal Tesisleri, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet vermekte olan bir sosyal tesistir. Bölge sakinleri tarafından severek tercih edildiği gibi, diğer ilçelerden de ilgi toplayan bir mekandır. Sunulan hizmet kalitesi ile hayran kitlesi uyandırmış olup, uzun yıllardır bu çizgisini hiç bozmamış olan bir sosyal tesis olarak bilinmektedir. Müşterilerinin memnuniyeti ve konforunu her zaman ön planda tutarak sevenlerine hizmet etmekten son derece mutluluk duymaktadır.

İller Bankası Sosyal Tesisleri Olanakları

Mekan, şık bir şekilde dizayn edilmiş olan salonlarını en özel günlerinizde sizlere sunmaktadır. 3 ayrı salonu bulunan mekanın her bir davet alanı özenle dekore edilmiş ve en kıymetli anlarına şahitlik yapması açısından hazır durumdadır. Davetlerinizi burada gerçekleştirerek daha önce görülmemiş bir hizmet kalitesi ile karşılaşabilirsiniz. İller Bankası Tesisleri, birçok organizasyon türüne ev sahipliği yapabilmektedir. Düğün, kına gecesi, söz ve nişan törenleri, sünnet düğünü ve mezuniyet baloları gibi değerli davetleriniz için İller Bankası Sosyal Tesisleri’ni tercih edebilirsiniz. Geniş alan kapasiteleri ile unutulmaz bir davet keyfi yaşatmak için sizleri bekliyor.

İller Bankası Sosyal Tesisleri oldukça uygun fiyatlı düğün ve kına paketleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Tüm davetleriniz için paket seçenekleri sunarak sizlere en uygun hizmetlerin belirlenmesi konusunda yardımcı olunacaktır. Davetinizi burada gerçekleştirmeye karar verdiğiniz takdirde mekanın sizlere sunduğu tüm hizmetlerden, hiçbir ek ücret ödemeden yararlanabileceksiniz. Bu sayede çiftlerimiz ile iyi bir iletişim kurmayı sağlayabilen mekan sizlere daha birçok hizmet sunmaktadır. Dilerseniz mekandan catering hizmeti alarak davetlerinizi yemekli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Uzman şeflerin sizler için özel olarak hazırlayacağı son derece lezzetli ikramlar ile misafirleriniz adeta lezzet şöleni yaşayacaktır. Mekan ekibi davetinizi için planladığınız her detayın en ince ayrıntısına kadar önem vermektedir. Bu sayede hayallerinizdeki gibi bir düğün daveti gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz.

İller Bankası Sosyal Tesisleri bünyesinde sunulan davet alanı çeşitleri sayesinde aynı anda birden fazla organizasyon gerçekleştirilebilmektedir. Özel yalıtım sistemi sayesinde aynı anda gerçekleşen davetlerde kesinlikle birbirlerine rahatsızlık verebilecek bir durum bulunmamaktadır. Bu güzel imkandan ötürü davetiniz için belirlediğiniz özel bir tarih varsa, mekanın uygunluğundan şüphe etmeyiniz. Mutlaka dilediğiniz tarihte, hayal ettiğiniz gibi bir davet alanı mevcuttur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Mezuniyet Partisi ve Balo

Manzara ve Lokasyon

Mekan sizlere doğa ve şehir manzarası sunmaktadır. Mekan Yenimahalle ilçesinde bulunmaktadır. Bölgeye birçok toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlama imkanı mevcuttur.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bilinmiyor

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Bilinmiyor

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ