İncek Hasbahçe

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
180 TL
250 TL
Kokteyl
125 TL
195 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
75
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
2.000
max
Otopark
2.000

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Yapay çiçek süsleme
Açılır kapanır tavan
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Orkestralar
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

İncek Hasbahçe Hakkında

Hayallerini yemyeşil bir kır bahçesi ve her ayrıntısı ile kusursuz bir kır düğünü mü süslüyor? Düşlerini gerçek hayata uyarlayan mekan; Ankara, Gölbaşı konumunda yer alan İncek Hasbahçe. Kişi başı düğün fiyatları 125 TL’den başlayan Gölbaşı kır düğünü mekanı, DüğünYardımcısı.com’a özel fırsatları ile de dikkat çekiyor.

İncek Hasbahçe işletmesi tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan kampanyaları ve indirimleri öğrenmek için ücretsiz danışmanlık hizmetimizi aramalısın.

Etkinlik Tecrübesi

Ankara kır düğünü mekanları arasında İncek Hasbahçe, hem kalitesi hem de organizasyon tecrübesi ile farklılaşıyor. Kır düğünü başta olmak üzere; davet, kına gecesi, mezuniyet, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler mekanın uzmanlık alanları arasında yer alıyor.

Sektördeki bu bilgi birikimi organizasyon danışmanlığı hizmeti ile en özel gecene aktarabilen mekan, etkinlik sorumluları ile de öne çıkıyor. Organizasyon türleri özelindeki tüm disiplinlere hakim olan görevliler, hafızalara kazınacak bir kır düğünü için senden gelecek talepleri bekliyor.

Kapasiteleri & Tasarımı

İncek Hasbahçe; 100 kişi kapasiteli düğün salonu ile de butik organizasyonlara da kapılarını açıyor. Yüksek tavanlı ve ferah bir atmosfer sunan düğün salonu, gelen talep doğrultusunda after-party alanı olarak da kullanılabiliyor.

2000 kişi kapasiteli kır bahçesi ise genişliği ve heybetli ağaçları ile görenleri büyülüyor. Tiffany kesim sandalyeler ve özel tasarım düğün dekorasyonları barındıran kır bahçesi, isteğin doğrultusunda farklı farklı alanlara da bölünebiliyor.

İncek Hasbahçe Kır Düğünü Organizasyonu

Üzerinde bir kuğu gibi süzüleceğin bir gelin yolu, en güzel fotoğraflara arka fon olacak bir gelin tagı… Gölbaşı Hasbahçe, düğün dekorasyonu çeşitliliği yönünden Gölbaşı düğün mekanları arasında farklı bir konuma sahip. Son trendleri takip eden organizasyon sorumluları ile kendisini sürekli yenileyen mekan; süslemeleri özelinde de bu modernliğini gösteriyor.

Düğün fotoğrafçısı ve düğün orkestrası hizmetleri de sunan mekan, özel tasarım bir fotoğraf alanı da bulunduruyor. Ayrıca Hasbahçe bünyesinde profesyonel ses sanatçıları yer aldığını ve seni festival tadında bir kır düğünü beklediğini de son olarak belirtelim.

Hemen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanları ile görüşerek Hasbahçe mutfağı tarafından hazırlanan menüleri ve özel servis seçenekleri hakkında bilgi alabilirsin.

İncek Hasbahçe Gölbaşı Kır Düğünü Fiyatları

Kişi başı fiyatı 180 TL ile 250 TL arasında değişen Gölbaşı kır düğünü mekanı, fiyatları tercihlerine göre şekillendiriyor. Kokteylli veya yemekli olmak üzere 2 adet paket seçeneği sunan mekan; ek isteklere veya tarihe göre de düğün maliyeti belirleyebiliyor.

Taleplere ve tarihe göre oluşacak indirimli düğün fiyatı için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak karşına gelen formu doldurabilirsin.

İncek Hasbahçe Açık Adres & Yol Tarifi

194 ve 192 numaralı otobüs hatları ile ulaşım sağlayabileceğin Hasbahçe, Turgut Özal Bulvarı üzerinde yer alıyor. Konuma gitmek isteyen DüğünYardımcısı.com okuyucuları, D750 otoyolundan Ahlatlıbel Kavşağı ve İncek Bulvarı güzergahını takip ederek mekana ulaşabilir. Navigasyon kullanacak sürücüler için Hasbahçe İncek açık adresi şu şekildedir;

“İncek, Turgut Özal Bulvarı, No:51, Gölbaşı / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Konsept masa & sandalye giydirme, ses - ışık & sahne hizmetleri, düğün pastası modellemesi & sunumu ve servis elemanları başlangıç paketi içerikleri arasında sıralanmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Sınırsız multimedya ekibi desteği, otopark alanı, vale hizmeti, organizasyon danışmanlığı, etkinlik sorumlusu, şahsi düğün teması, catering olanakları, menü tadımı ve menü değişimi her şey dahil paketi kapsamında yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Canlı müzik hizmeti veren düğün orkestrası ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

İncek Hasbahçe kır düğünü haricinde; sünnet düğünü, mezuniyet partisi, kına gecesi, nişan & söz merasimi, davet & resepsiyon, nikah sonrası yemek & eğlence ve kurumsal etkinlikler gibi organizasyon türlerine kapılarını açmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak belirlediğin organizasyon tarihinden en az 5 ay önce İncek Hasbahçe ile iletişim kurmanı öneriyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Belirleyeceğin konsepte göre masa & sandalye süsleme, gelin yolu, kişiye özel mekan & tema tasarımı, gelin tagı, nikah masası & alanı hazırlama, şamdan, supla ve çiçek aranjmanları İncek Hasbahçe'nin dekorasyon seçenekleri arasında yer almaktadır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan iş birliği sağlayabileceğin düğün fotoğrafçısı ve düğün organizasyonu firması için İncek Hasbahçe tarafından gerekli çalışma şartları sağlanmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et başta olmak üzere; vegan, vejetaryen, kosher, diyabet ve çocuk özel servisleri İncek Hasbahçe aşçıları tarafından hazırlanmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Yemek & kokteyl servisi ve canlı müzik programı 23.00'a kadar devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Doğa ve orman manzarası sunan mekan; Gölbaşı, Ankara konumunda yer almaktadır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

İncek Hasbahçe bünyesinde profesyonel ses sanatçıları sanatlarını icra etmektedir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

İncek Hasbahçe bünyesinde düğün fotoğrafçısı ve kameramandan oluşan bir multimedya ekibi bulunmaktadır.

1 görüş

  1. Pingback:Ankara Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları - DüğünYardımcısı

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ