İstanbul Saç Makyaj

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Şehir merkezi

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Kalıcı makyaj
Kalıcı oje
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Şehir dışı hizmeti
Takma kirpik

İstanbul Saç Makyaj Hakkında

Risk almayı sevmeyen gelin adayları, müjde! Şişli, Nişantaşı mevkiinde bulunan İstanbul Saç Makyaj, sektördeki deneyimi ve profesyonelliği ile seni bekliyor. Gelin saçı ve gelin makyajı konusunda maharetli makaslara sahip olan firma, 1000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Eğer sen de yaşantındaki en özel geceye görselin ile damga vurmak istiyorsan firma hakkındaki tüm ayrıntıları içeriğimizde bulabilirsin.

İstanbul Saç Makyaj Şişli Gelin Saçı & Makyajı Fiyatları

Hizmetleri iki paket halinde sunan İstanbul gelin makyajı firması, fiyatları da paketlere göre belirliyor. Firmada, uygulama ve prova içeren başlangıç paketi fiyatı 1000 TL olarak önümüze çıkıyor. Masaj, bakım ve diğer özel hizmetleri kapsayan her şey dahil paketi fiyatı ise 2000 TL olarak belirlenmiş.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna basıp karşına gelen formu doldurarak İstanbul Saç Makyaj bünyesindeki indirimli fiyatları görüntüleyebilirsin. Ayrıca firmadaki aktif kampanyaları ve anlık fırsatları öğrenmek için ise ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımızı arayabilirsin.

Hizmet Çeşitliliği & Özellikleri

Gelin saçı & gelin makyajı özelinde profesyonelliği ile tanınan İstanbul Saç Makyaj, birçok özel kalemde de hizmetlerini sürdürüyor. Epilasyon, pedikür, manikür ve masaj hizmetleri sunan İstanbul gelin saçı firması; evde & mekanda hizmet sunması ile de farklılaşıyor.

Geniş bir ekibi de bünyesinde barındıran Nişantaşı Saç Makyaj; 10 kişiye de aynı anda uygulama yapabiliyor. Arkadaşları ile samimi bir ortam yaşamak isteyen gelin adayları tarafından çok beğenilen bu kapasite duruma göre 15 kişiye de çıkabiliyor.

Gelin Saçı & Gelin Makyajı Uygulaması

İstanbul Saç Makyaj kılavuzluğunda risk yok! Gelin makyajı ve gelin başı provaları ile güzelliğini ilmek ilmek işleyen firma, hayallerindeki görüntüye kavuşana kadar bu uygulamaları devam ettiriyor. Seninle sıkı bir diyalog kuran İstanbul gelin saçı & makyajı firması, uygulamalar esnasında görüşlerin ve fikirlerine göre hareket ediyor.

Gelinlik, düğün mekanı gibi değişkenleri de hesaplayarak saç & makyaj uygulamaları geliştiren firma, uyum özelinde de profesyonelliğini gösteriyor. Çiçekleri veya aksesuarları kullanarak gelin başı özelinde şahsına münhasır bir hava yaratmanı sağlayan firma, ekipman kalitesi ile de öne çıkıyor.

İstanbul Saç Makyaj Nerededir? Nasıl Gidilir?

M2 kodlu metro ile ulaşım sağlayabileceğin İstanbul gelin saçı firması; 30A, 55T ve 93T numaralı otobüs seferleri güzergahında yer alıyor. Navigasyon yardımı ile konuma gitmek isteyen gelin adayları için açık adres şu şekilde;

Nişantaşı, Rumeli Caddesi, Zafer Sokağı, No:60, Şişli / İstanbul

Risk almayı sevmeyen gelin adayları, müjde! Şişli, Nişantaşı mevkiinde bulunan İstanbul Saç Makyaj, sektördeki deneyimi ve profesyonelliği ile seni bekliyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı & gelin makyajı uygulaması ve bu uygulamalardaki provaları içermektedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

İstanbul Saç Makyaj bünyesindeki her şey dahil paketi içerikleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde & mekanda hizmet olanağı ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin saçı & makyajı dışında İstanbul Saç Makyaj; kına gecesi, nişan & söz töreni, mezuniyet partisi, doğum günü ve diğer özel kutlamalar için hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak İstanbul Saç Makyaj ile en az 14 gün önceden iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Başta İstanbul olmak üzere istek üzerine Türkiye'nin her yerinde hizmet verebilmektedir.

4 görüş

  1. Porselen Makyaj.

    Hangi birinize teşekkür ediyim, Hakan beye mi? Dinçer beye mi? Murat beye mi? Tüm ekip bir harikà. Bu denli stresli girdiğim bir yerden pamuk gibi çıkmamı sağlayan tüm ekibe teşekkür ediyorum. .Gelin saçım ve porselen makyajımdan sonra ben bile kendimı tanıyamadım, hayalimdeki beni gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim .

  2. Basarili

    Gecen haziranda evlenmistim. Bir sac ve makyaj yapmislar ki bana dugunumdeki tum hemcinslerim imrenerek bakiyordu o gece. Acaba haftada bir gidip aynisini yaptirsammi diye dusunuyorum.

  3. Kızımın mezuniyetinde profesyonel makyajımı ve saçımı çok mükemmel yaptığınız için teşekkür ediyorum. Kızımın kaprislerine dayanarak Harika bir saç modeli yaptınız. Elinize sağlık. Sağolun.

  4. Hakan Beye...

    Hakan Beye özellikle teşekkür ederim. Önce provada sonra da düğün günümde hayalimdeki saçı ve makyajı yaptı. Kesinlikle işinin ehli bir insan.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ