Kaddeh Fulya

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
300 TL
Kokteyl
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
250
max
Otopark
100

Kaddeh Fulya Hakkında

Kaddeh Fulya, İstanbul Şişli ilçesinde hizmet veriyor. Davet ve düğün organizasyonları için en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Hizmet tecrübesi ile müşterilerinden alkış toplayan mekanın fiyatları ise kişi başı 150 TL’den başlıyor. Kaddeh hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istersen içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

Mekan Kapasitesi

Kaddeh Fulya, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı ile hizmet veriyor. Her iki alan da butik düğün ve davet organizasyonları için tercih ediliyor. Açık ve kapalı alanların kapasitesi 100 kişiden 250 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Kaddeh, müşterileri için sade ve şık bir ortam sunuyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıya sahip olan kapalı alanda koyu renkli masa ve sandalyeler kullanılıyor. Açık alanda ise gri renkli konforlu sandalyeler bulunuyor. Aynı zamanda açılır kapanır tavan ile kötü hava koşullarından da kaçınabilirsin.

Kaddeh Fulya Davet Fiyatları

Kaddeh, düğün ve davet organizasyonları için her bütçeye uygun fiyatlar sunuyor. Kokteyl konseptinde düğün için kişi başı fiyatları hafta içi 150 TL’den başlıyor. Hafta sonu fiyatı ise 200 TL oluyor. Hafta içi yemekli davet organizasyonu için ise kişi başı fiyatları 200 TL olarak belirlenmiş. Hafta sonu fiyatları ise 300 TL civarında seyrediyor.

Kendi bütçene göre net fiyat bilgisi almak istersen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. İndirimli davet fiyatları kampanyalarından ise mekan danışmanları ile iletişime geçerek faydalanabilirsin.

Kaddeh Fulya Olanakları

Düğününü tecrübeli bir organizasyon firması kapsamında yapmak ister misin? Cevabın “evet” ise mekan onlarca davet organizasyonu gerçekleştirmiş olan bir organizasyon firmasını ayağına getiriyor. Senin için temin edilen organizasyon sorumlusu ve ekibi ile etkinlikte görmek istediğin tüm detayları paylaşabilirsin.

Mekanı eğlence açısından incelediğimizde sunduğu imkanlar dikkatimizi çekiyor. Davet alanı içerisinde oluşturulan dans alanı sayesinde güzel vakit geçirebilirsin. Kullanılan multimedya ekipmanları da kalitesi ile tam puan alıyor. Tüm organizasyon boyunca yüksek ses kalitesiyle müziğin keyfini çıkarabilirsin.

Kaddeh Fulya Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kaddeh, İstanbul şehrinin en merkezi noktalarından olan Şişli ilçesinde hizmet veriyor. Bu sebeple ulaşım gibi konularda da sıkıntı yaşamıyorsun. Metro, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin. Mekan, pek çok toplu taşıma durağına yakın bir konumda bulunuyor. Dilersen kendi aracınla da mekana gidebilirsin. Bunun için mekanın açık adresi şu şekilde;

Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokağı, Şişli / İstanbul.

Manzara ve Lokasyon

Boğaz ve deniz manzarası sunan mekan Şişli'de hizmet veriyor. Deniz ve boğaz manzaralıdır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ