Kaddeh Fulya

2022 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
300 TL
Kokteyl
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
250
max
Otopark
100

Kaddeh Fulya Hakkında

İstanbul Şişli ilçesinde hizmet veren Kaddeh Fulya ile gerçekleştirmek istediğin nikah sonrası yemek etkinliğini gerçekleştirebilirsin. Yalnızca nikah sonrası eğlence değil başka birçok organizasyon türüne de ev sahipliği yapan mekan, misafirlerinin memnuniyetini sağlıyor. Mekan kişi başı 150 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak istersen içeriğimizi incelemeye devam edebilirsin.

Kaddeh Fulya Olanakları

Mekanın eğlence açısından sunduklarını incelediğimizde müzik imkanı dikkatleri çekiyor. Davet boyunca keyifli vakit geçirebileceğin müzik yayını yapılıyor. Kesintisiz müziğin keyfini alabilmen için kaliteli ses ve sahne sistemlerinin kullanıldığını söylemeden geçmeyelim. Mekanda dans edebilmen için de bir ortam hazırlanıyor

İstersen nikah sonrası yemek organizasyonunu yemekli veya yemeksiz yapabilme şansına sahipsin. Bunun için Kaddeh, yemek ve kokteyl menüleri seçenekleri sunuyor. Zengin menü seçenekleri arasından tercihini yapabilirsin. Seçimini yapmadan önce emin olmak istersen menü tadımı ve değişikliği yapmayı isteyebilirsin.

Kaddeh Fulya Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Kaddeh nikah sonrası yemek fiyatları herkesin bütçesine göre ayarlanıyor. Kokteyl düzeninde organizasyon fiyatları hafta içi kişi başı 150 TL’de başlıyor. Hafta sonu ise 150 TL olarak sunuluyor. Yemekli nikah sonrası eğlence fiyatı ise hafta içi kişi başı 200 TL’de başlıyor. Hafta sonu fiyatı da kişi başı 300 TL oluyor.

Alacağın hizmetlere ve kendi bütçene göre net fiyat bilgisi almak istersen yukarıdaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli. Mekan danışmanımız ile iletişime geçerek indirimli nikah sonrası eğlence fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Mekan Kapasitesi

Kaddeh Fulya hem açık hem de kapalı olmak üzere iki ayrı davet alanı ile hizmet veriyor. İki davet alanı da butik nikah sonrası yemek etkinlikleri için rağbet görüyor. Mekanlar 100 kişiden 250 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

Özellikleri

Mekanın iç özelliklerine baktığımızda ise aydınlık ve ferah bir ortam bizi karşılıyor. Yüksek tavanlı mimariye sahip mekanda kullanılan açık renkler ve geniş pencereler sayesinde rahat bir ortam sunuluyor. Masa ve sandalyelerin süslemelerine ise sen karar verebiliyorsun.

Kaddeh Fulya Nerededir?

İstanbul Şişli ilçesinde hizmet veren mekan ulaşım açısından da müşterilerine kolaylık sağlıyor. Şehrin birçok noktasından dilersen toplu taşıma araçları istersen de kendine ait bir araçla ulaşımını sağlayabilirsin. Otobüs, metro, tramvay ve minibüs gibi toplu taşıma hatlarını rahatlıkla kullanabilirsin. Kendi aracınla gitmek için Kaddeh açık adresi şöyle;

Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokağı, Şişli / İstanbul.

Manzara ve Lokasyon

Boğaz ve deniz manzarası sunan mekan Şişli'de hizmet veriyor. Deniz ve boğaz manzaralıdır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Vural Yağmur
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ