Kalbim Organizasyon Event and Wedding

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Kalbim Organizasyon Event and Wedding Hakkında

Düğünden önce güzel bir kına yaparak sınırsız biçimde eğlenmek mi istiyorsun? O zaman kına gecesi organizasyonu olanakları ile gönlünü fethedecek Kalbim Organizasyon ile tanışmalısın. Firma, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde bulunmaktadır. Şık ve sınırsız eğlence ortamı sağlayan firma ile kına fiyatları ise sadece 500 TL’den başlamaktadır.

Hizmet Yelpazesi

Oldukça uzun süren ve seni yoran bir düğün hazırlığı sürecinden geçtiğini biliyoruz. Bunun için artık senin de eğlenme vaktin geldi. Firmanın senden istediği sadece 2 şey var. Onlardan ilki hayalindeki organizasyonu anlatmak iken ikincisi; kına günü eğlencenin dibine vurmaktır.

Kalbim Organizasyon, değişen ve gelişen moda trendlerini yakından takip eden profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Böylece sorumlular; organizasyon başından sonuna kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Belirlediğin konsepte uygun olarak; mekan süsleme, şamdan, supla ve yapay çiçek konusunda birçok alternatif firma tarafından sunulmaktadır.

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına geceleri; kız tarafının eğlencesi ve duygusal anların yaşandığı ortamlardır. Dolayısıyla müziklerinden hediyeliklerine kadar her birinin çok kıymetli anlamları vardır. Bu konuda firma; her detayı konseptinize uygun olarak hazırlamaktadır.

Kına gecende en güzel ikramların yapılmasını ve en iyi hizmetin sunulmasını istediğini biliyoruz. Bu yüzden Kalbim Organizasyon bünyesindeki profesyonel şeflerin hazırladığı ikramlara; profesyonel servis elemanlarının sunumu ile ulaşabileceksiniz.

Kına gecene özel bindallı, oyun ekibi, kına tepsisi, hediyelikler gibi gereksinimler de yine profesyoneller tarafından hazırlanmış olup, hayalinle birebir örtüşeceklerdir.

Kalbim Organizasyon Kına Organizasyonu Fiyatları

Kalbim Organizasyon ile hayalindeki kına gecesine ulaşmak imkansız değil. Firma, bugüne kadar senin gibi birçok gelin adayının kına organizasyonunu başarıyla yapmış ve seninkini da başarıyla yapacaktır. Dolayısıyla en uygun fiyatlarla hayalindeki kına gecesine sahip olabileceksin.

Bu zamana kadar yapılan organizasyonlarda, fiyatlar için gelin adaylarına 2 seçenek sunulmuştur. Bu seçeneklerden birincisi başlangıç paketi olup; 500 TL’den başlarken ikincisi 1000 TL olan her şey dahil paketidir. Sen de organizasyon detaylarını paylaşmak ve trend konseptlerden faydalanmak istersen “Teklif Al” formunu doldurmayı unutma!

Kalbim Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa ili Şehzadeler semtinde bulunan firmaya ulaşım oldukça kolaydır. Kına, düğün, sünnet, nişan gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapan firmaya ulaşım için toplu taşıma araçlarını ve özel aracını kullanabilirsin. Geldiğin zaman hem geçmiş organizasyonları inceleyebilir hem de kendin için bir plan yapabilirsin!

Adres: Akıncılar, Erler Cd. No:40, 45020 Şehzadeler/Manisa.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten ne kadar 15 gün önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept ve tema geliştirme yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ