Kalbim Organizasyon Event and Wedding

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Kalbim Organizasyon Event and Wedding Hakkında

Manisa ili Şehzadeler ilçesinde 500 TL’den başlayan uygun fiyatları ile hizmet veren Kalbim Organizasyon, düğün için ihtiyacın olan her şeyi bünyesinde barındırıyor. Manisa’da düğün organizasyonu firması arıyorsan tam da doğru yerdesin, detaylı bilgiler için yazımızın devamını okumalısın.

Hizmet Yelpazesi

Manisa ili Şehzadeler ilçesinde bulunan firma seni hayallerine kavuşturmak için her gün daha çok çalışmaktadır. Son yıllarda artan talebe cevap verebilmek için kendini ve konseptini canlı tutan firmada; organizasyonlar başlıca mekan giydirme, şamdan, supla ve çiçek gibi hizmetler ile desteklenmektedir.

Özel günlerde iki ayağın bir pabuca girmesi gibi bir özellik vardır ne yazık ki! Bu heyecanın seni olumsuz etkilememesi için Kalbim Organizasyon bünyesindeki organizasyon sorumluları detaylar üzerine çalışarak her şeyin dört dörtlük olmasını sağlamaktadır.

Organizasyon sorumluları sürecin en başından itibaren ellerinden geleni yaparak seni ve kıymetli misafirlerini değerli hissettirir.

Düğün Organizasyonu Olanakları

Alanında profesyonellerden oluşan ekipte; her konuda hizmet verebilecek birçok profesyonel bulunmaktadır. Bunlardan başlıcalarını şöyle sıralamak mümkündür;

Organizasyon mekanı kadar dışının da önemli olduğunu bilen Kalbim Organizasyon, dış tarafta araç kiralama hizmeti vermektedir. Böylece başta kuaför ve mekanlar arasındaki zaman ve enerji kayıplarının önüne geçilir.

Organizasyon mekanı içinde ise daha özverili bir çalışma yapılır. Bu özveriden kastımız; mekan giydirme, ses-sahne ve ışık hizmetleri gibidir. Bu konuda da her detayı önemseyen firma her biri için kaliteli ve göze hitap eden ürünleri tercih eder.

Son olarak organizasyon esnasında ise; en iyi catering firmaları ve servis elemanları ile çalışmaktadır. Böylece arka fonda desteklenen dj ve orkestra ile sınırsız bir eğlence ortamında enerjinin daimi olması sağlanmaktadır.

Kalbim Organizasyon Manisa Düğün Organizasyonu Fiyatları

Her geçen gün değişen modayı bireysel olarak takip etmek oldukça zordur. Dolayısıyla her zaman bir uzmandan yardım almak gerekir. Kalbim Organizasyon ekibi de bu desteği senin için uygun fiyatlarıyla sağlamaktadır.

Firma, seninle görüşüp hayallerini dinleyerek ortalama bir bütçe çıkartır. Bu bütçe, ekonomine uygun şekilde olup seni üzmeyecek şekilde ortalama 500 TL’den başlamaktadır.

Kalbim Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hem mekan, hem de organizasyon firmaları arasında gezmekten; oradan oraya gitmekten yorulduğunu biliyoruz. Bu yüzden rahat ulaşılabilir konumu ile sıklıkla tercih edilen firmaya bekliyoruz.

Firma; Manisa ili Şehzadeler semtinde olup hem toplu taşıma araçlarıyla hem de özel araçlarla ulaşımı oldukça kolaydır.

Adres: Akıncılar, Erler Cd. No:40, 45020 Şehzadeler/Manisa.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten ne kadar 15 gün önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept ve tema geliştirme yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ