Kazan Yemek

2024 Catering ve Düğün Yemeği Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Adrese teslim
Düğün yemeği menü tasarımı
Yemek Servisi
Özel menü tasarımı
Servis hizmeti
Servis malzemesi tedariği
Set menü seçimi

Kazan Yemek Hakkında

Kazan Yemek; düğünün için leziz yemekleri özenle hazırlıyor! Unutulmaz düğününü, birbirinden farklı yemeklerle birlikte taçlandırıyor. İstanbul, Esenyurt ilçesinde yer alan firmada düğün yemeği fiyatları; sunulan olanaklarla birlikte paket olarak yaklaşık 1000 TL’den başlıyor.

Firmanın Olanakları & Özellikleri

Kazan Yemek, onlarca yıllık tecrübesi ve zengin menüleri ile organizasyonlarında davetlilerinin yüzlerini güldürüyor. Hazır menü setlerinden istediğini seçebilirsin ya da menülerde istediğin değişiklikleri yapabilirsin.

Düğün yemeği, mezuniyet yemeği, nişan, doğum günü yemeği, toplantılar ve özel etkinlikler gibi toplu organizasyonların için de konseptine uygun menüyü oluşturmana olanak sağlıyor. Aynı zamanda servis hizmeti ile organizasyonunda yemeklerin düzgün bir şekilde servis edilmesini de sağlıyor.

Catering Hizmetleri & Sunulan Avantajlar

Hayallerindeki düğünde, her bir detayın kusursuz olması için sunulan ikramlar oldukça önem taşıyor. Bunu farkında olan Kazan Yemek; düğünündeki her bir masayı lezzet şölenine çeviriyor.

Firmanın kendi sunduğu menüler arasında tadımlar yaparak seçimlerini gerçekleştirebilirsin. Eğer aklında farklı bir yemek konsepti de var ise firma senin için bu hizmeti de sağlıyor.

Düğünün için özenle hazırlanan menülerin en iyi şekilde servis edilmesi olanağı sağlanıyor. Düğünün boyunca profesyonel servis ekibi; senin ve misafirlerin için her anda özenle çalışıyor. Etkileyici sunumları ve lezzetli yemekleriyle birlikte düğünün Kazan Yemek catering firmasıyla unutulmaz kılınıyor.

Kazan Yemek Catering Fiyatları

Firmanın fiyatları; seçilen menülere, olanaklara ve eklenen her bir hizmeti göre değişiklik gösteriyor. Yemek çeşitleri ve sunulacak olan ek ikramlara göre de farklı bir fiyat listesi oluşturuluyor. Paket olarak ele alındığında fiyatlarda, yaklaşık olarak 1000 TL ile 1500 TL arasında başlayan seçenekler sunuluyor.

Firmanın DüğünYardımcısı.com’a özel sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve fiyatlar hakkında daha net bilgi almak ister misin? “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsin.

Kazan Yemek Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un, Esenyurt ilçesinde yer alan firmaya; özel aracın ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 145ES hatlı otobüsü kullanabilirsin. A-43 hatlı minibüsü kullanarak da firmaya ulaşabilmen mümkün. Firmanın açık adresi şu şekildedir:

Alkop Sanayi Sitesi, A/8 Blok, Hadımköy İstanbul / Esenyurt.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı klasik menü seçeneklerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel menü tasarımı ve servis hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Hazırlanan yemeklerin sunumunu yapacak olan servis personeli de hizmetler arasında yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonlarının yanı sıra; nişan, sünnet düğünü, açılışlar, davetler, mezuniyet törenleri, doğum günü ve baby shower gibi birçok organizasyon için de hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Organizasyondan 1 ay önce iletişime geçilmesi tavsiye ediliyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Yemek ve kokteyl ağırlıklı menü seçenekleri sunuluyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ