Keçiören Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Otopark
100

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Keçiören Evlendirme Dairesi Hakkında

150 TL’den başlayan salon kiralama fiyatları ile Keçiören Evlendirme Dairesi tanıtımımıza hoş geldin! Aşık Veysel Nikah Salonu ile Ankaralı çiftlere hizmet veren Keçiören Nikah Memurluğu, bu salondaki modern olanakları ile dikkat çekiyor. Özel tasarım fotoğraf çekim alanı, kokteyl ikramı ve nikah salonu hakkında daha ayrıntılı bilgiler ise içeriğimizde seni bekliyor.

Kapasiteleri & Özellikleri

2018 yılında hizmet vermeye başlamış olan 250 kişi kapasiteli Aşık Veysel Nikah Salonu, yüksek kalitesi ile Ankaralı aşıkları cezbediyor. Engelli girişine olan yatkınlığı ise evlendirme salonu için ayrıştırıcı bir özellik.

Ayrıca Keçiören Belediyesi kokteyl konseptli nikah törenleri de yapabiliyor. Bu bağlamda taptaze kuru pasta ve soğuk içecek ikramları ile misafirlerinin ağzını tatlandırabilirsin.

Son olarak Keçiören Evlendirme Dairesi tarafından dışarıdan düğün fotoğrafçısı temini sağlamana izin verildiğini de sözlerimize ekleyelim. Bu sayede canlı nikah yayını da yapma imkanı elinde bulunuyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Nikah töreni için Keçiören Belediyesi, çiftlerden bazı belgeler istemekte. Keçiören’de nikah için gerekli olan belgelerin başını ise evlilik beyannamesi çekiyor. Bu beyannameye ek olarak son 6 ayda çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf da isteniyor. Ayrıca nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi de unutmaman gereken belgeler arasında yer alıyor.

Nikah işlemleri için gerekli belgeler konusunda kafa karışıklığı mı yaşıyorsun? Hemen ücretsiz hizmet veren organizasyon danışmanlarımızı arayarak bu karışıklığa bir son verebilirsin.

Keçiören Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

En modern Ankara nikah salonu olarak gösterilen Aşık Veysel Nikah Sarayı, kiralama fiyatları ile de bütçeyi yormuyor. Keçiören Evlendirme Memurluğu tarafından yönetilen nikah salonu için kiralama fiyatları 150 TL ile 500 TL arasında değişiyor. Kiralama ücretleri üzerindeki bu değişimlere ise organizasyon tarihi sebep oluyor.

Ayrıca Keçiören Belediyesi tarafından 121 TL’lik evlilik cüzdanı ücreti ve 20 TL’lik evlilik dosyası ücreti alındığını söyleyelim. Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak karşına çıkan formu doldurabilir, dakikalar içerisinde indirimli nikah salonu kiralama fiyatları ile karşılaşabilirsin.

Keçiören Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

M4 kodlu metro hattı ile hızlı bir şekilde ulaşabileceğin Keçiören Nikah Dairesi; 266, 268 ve 479 numaralı otobüs seferleri güzergahında bulunuyor. Belirttiğimiz konuma özel araç vasıtası ile gidecek olan DüğünYardımcısı.com okuyucuları için açık adres şu şekildedir;

Kuşcağız Mevkii, Aşık Veysel Caddesi, Keçiören / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yüksek tavanlı ve kolonsuz tasarımı ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Keçiören Evlendirme Dairesi ile nikah akdi için düşündüğün tarihten en az 10 iş günü öncesinde irtibata geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Keçiören Belediyesi, dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin düğün fotoğrafçısı ve çekim ekibi için gerekli çalışma koşulları sağlamaktadır.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Keçiören konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ