Keddy Dizayn

2024 Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Kapalı çadır / tente
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Baby shower balon seti
Baby shower parti süslemesi
Hatıra hediyeleri
Hediyelik dağıtım sepeti
Kapı süsü

Keddy Dizayn Hakkında

İzmir – Karşıyaka merkezli ofisiyle hizmet veren Keddy Dizayn, 500 TL’den başlayan fiyatları ile karşımıza çıkıyor. Manisa doğum günü organizasyonu firmaları arasında da ön plana çıkan firma, harika etkinlikler düzenlemek için birçok olanak sunuyor. Baby shower organizasyonu için de bu firmaya güvenebilirsin.

Keddy Dizayn Doğum Günü Organizasyonu

Keddy Organizasyon ailesi 2007 yılından bu yana birçok organizasyona danışmanlık yapmış. İzmir merkezli çalışan firma, Manisa ve çevre illerde de sıkça tercih eediliyor. Müşteri memnuniyetini önemseyen Keddy Organizasyon, gününü güzelleştirmek için birçok olanak sunuyor. Mekan giydirme, masa süsleme/dekorasyon, servis elemanı ve catering servisi gibi birçok hizmete başlangıç paketi içerisinde ulaşabilirsin.

DJ & orkestra temini hizmetiyle minikleri eğlendirebilir ve fotoğraf çekimi hizmetiyle de en özel anlarını ölümsüzleştirebilirsin. Barkovizyon, davetiye ve tente/çadır kiralama gibi hizmetleri de isteğin dahilinde oluşturulan paketlere dahil edebilirsin.

Keddy Dizayn Fiyatları

Dizayn Keddy ile düzenleyeceğin doğum günü organizasyonu ve baby shower organizasyonu, 500 TL’den başlayan fiyatları ile karşımıza çıkıyor. Ek hizmetlerle oluşturacağın her şey dahil paketler ise 1.000 TL’den başlayan fiyatları ile ailelere sunuluyor.

Manisa doğum günü organizasyonu firmaları arasında ilk sıralarda bulunan Keddy Dizayn’ın doğum günü fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ister misin? ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurarak bize ulaşabilir ve sitemize özel sunulan indirimli fiyatlardan sen de yararlanabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Keddy Dizayn, Manisa bir doğum günü organizasyonu konusunda deneyimli çalışanlarıyla ailelerin beğenisini kazanıyor. Aldığı harika geri dönüşlerle yoluna devam eden firma, birçok etkinlik türünde hizmet veriyor.

Baby shower organizasyonu dışında; kına, söz & nişan, sünnet töreni ve mezuniyet balosu gibi birçok etkinliğini Keddy ailesiyle birlikte planlayabilirsin. Açılışlar, bayi toplantısı ve tüm kurumsal etkinliklerin için de Keddy Dizayn’ı tercih edebilirsin.

Keddy Dizayn Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Karşıyaka merkezli ofisiyle hizmet veren Keddy ailesi, Manisa ve çevre illerde de ailelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bulunduğu konum sayesinde ise firmaya ulaşım sağlamak oldukça kolay. Keddy Dizayn’ın açık adresi ise şu şekilde:

1788. Sokak, No:1/A, Bostanlı/Karşıyaka/İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Catering hizmeti, mekan giydirme, masa süsleme/dekorasyon ve servis elemanı gibi hizmetler sunulmaktadır. Paket içeriği hakkında detaylı bilgi için ''ücretsiz'' hizmet veren danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

DJ & orkestra temini, fotoğraf & video çekimi ve ses/sahne ekipmanları gibi hizmetler her şey dahil paket içerikleri arasında yer almaktadır. Paket içeriği hakkında detaylı bilgi almak için ''Ücretsiz Teklif Al'' formumuzu doldurabilir ve bize ulaşabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Davetiye, pasta servisi, tente/çadır kiralama, hatıra hediyelikleri ve baby shower süslemeleri gibi ek hizmetler sunulmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Keddy Dizayn doğum günü organizasyonu dışında; açılış, bayi toplantısı, mezuniyet, nişan, piknik ve sünnet düğünü gibi birçok etkinlik düzenlemektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düzenleyeceğin etkinlikten iki hafta öncesinde firma ile iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir merkezli ofisiyle çalışan firma, Manisa başta olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Keddy Dizayn, konsept/tema geliştirme ve demo masa seçenekleriyle kusursuz organizasyonlar düzenlemektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ