Keddy Dizayn

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
LCV
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Nikah şekeri

Keddy Dizayn Hakkında

Manisa ilinin en güzel ilçelerinden olan Merkez mevkiinde düğün organizasyon firması arayan çiftlere bir müjdemiz var. Keddy Dizayn, Manisa ilinin Merkez ilçesinde düğün organizasyonu düzenleyecek çiftler için hizmet veriyor. Geniş paket içerikleri ile dikkat çeken firma, uygun fiyatlar sunuyor. Firma paket fiyatları ise, 500 TL’den başlıyor. Düğün organizasyonu firması hakkındaki tüm merak ettiklerin yazımızın devamında.

Hizmet Yelpazesi

Keddy Dizayn, düğün organizasyon hizmeti başta olmak üzere; kına gecesi, nişan ve söz merasimleri, açılış ve toplantıları organize ediyor. Manisa ve İzmir illerinde başlıca hizmet vermekle beraber; tüm illerde düğünlere profesyonel hizmet sağlıyor. Araç kiralama hizmetinden süslemeye kadar her detay ile de özenle ilgileniyor.

Keddy Dizayn ayrıca nikah şekeri ve hediyelik, davetiye ve balayı için hizmette veriyor. Çiftlerin isteklerine göre konsept tasarımı da yapabilen ekip, sana hayallerini yaşatmayı vadediyor. Demo masa imkanı da sunan düğün organizasyon firması hakkında daha fazla bilgi almak istersen, ücretsiz danışmanlık hattımız ile iletişime geçebilirsin.

Sunulan İmkanlar

Keddy Dizayn, mekan süsleme ve dekorasyon hizmeti ile düğün için tercih ettiğin davet alanını hazırlıyor. Barkovizyon imkanı da sunan mekanda, sevdiklerine aşkını yansıtabilirsin. Catering hizmeti de veren firma, yemekli ve kokteylli menüleri çiftlerin beğenisine sunuyor. DJ ve orkestra temin eden firma ile, eğlenceli bir düğün düzenlemeye hazır ol.

Düğün pastası, servis hizmet elemanları, fotoğraf ve video çekimi gibi her türlü imkanı da sağlayarak çiftleri yormuyor. Ayrıca düğün için tüm süsleme ve dekor ürünlerini de kendisi temin ediyor. Işıklandırma, ses ve sahne ekipmanları ile de büyüleyici bir düğün isteyenler için tam ideal seçim.

Keddy Dizayn Düğün Organizasyonu Fiyatları

Firmanın düğün organizasyon fiyatları, paket seçimine bağlı olarak değişiyor. Başlangıç paketi fiyatları, 500 TL’den başlıyor. Oldukça bütçe dostu olan firmanın her şey dahil paketinde daha fazla ürün ve hizmet yer alıyor. Her şey dahil paketin fiyatları ise, 1000 TL’den başlayarak yükselebiliyor.

Güncel fiyatlar, kampanyalar ve indirimler için, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Keddy Dizayn Nerededir? Nasıl Gidilir?

Organizasyon ekibinin merkez ofisi Manisa, Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Manisa başta olmak üzere birçok şehirde hizmet veren firmanın ofisine ulaşım sağlamak oldukça kolay. Firma ile görüşmeye gitmek istersen, özel aracını ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin.

Firmanın açık adresi ise şu şekilde: Merkez / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Servis elemanı, mekan giydirme, fotoğraf & video çekimi, catering hizmeti ve masa süsleme/dekorasyon gibi olanaklar sunulmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Lcv, barkovizyon, dj & orkestra temini ve tente/çadır kiralama gibi hizmetler her şey dahil paket içerikleri arasında yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, davetiye, nikah şekeri ve düğün pastası gibi ek avantajlar sunulmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Keddy Dizayn düğün organizasyonu dışında; kına, söz & nişan, sünnet, mezuniyet balosu ve kurumsal etkinlikler düzenlemektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten iki hafta öncesinde firma ile iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir ve Manisa başta olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet verilmektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Keddy Dizayn, demo masa ve konsept/tema geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ