Kenan Bey Araç Kiralama

2024 Gelin Arabası Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
400 TL
Her Şey Dahil Paket
600 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Özel şöför
Şöförlü gelin arabası kiralama

Kenan Bey Araç Kiralama Hakkında

Düğün gününde, Kenan Bey Araç Kiralama ile etkili bir giriş yapmak ister misin? Gelin arabası ve fayton seçenekleri sunan firma, 400 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde bulunan firma, klasik tarzı ile sana kusursuz bir yolculuk sağlıyor. İşletme sayesinde düğün gününde, rüyalarını süsleyen gelin arabası ile yolculuk edebilirsin.

Özellikleri

İşletmenin, Yeşilçam’dan çıkmış hissi veren nostaljik arabaları sayesinde, eski zamanlara dönebilirsin. Firma, sadece klasik araç kiralama hizmeti sunmakla kalmıyor. Ayrıca, birbirinden güzel atların eşlik ettiği faytonlarla düğününe gitme imkânı da tanıyor.

Düğününe giden yolda çeşitli araba ve fayton modelleri seni beklerken, düğün tarzına en uygun aracı kiralayabilirsin. Tüm bu araçlardan yararlanmak için, Kenan Bey Araç Kiralama ile 1 hafta öncesinden iletişime geçebilirsin.

Gelin Arabası Kiralama Olanakları

Gelin ve damadın güvenlik ve konforunu önceliği haline getiren firma, tüm araç ve faytonların bakımını asla ihmal etmiyor. Bu nedenle araçları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin. Seçtiğin aracı hayallerine en uygun şekilde süsleyebilen ekipler de firma bünyesinde yer alıyor.

Konfor ve şıklığın bir araya geldiği klasik tarzdaki arabalar ile düğününe giderken nostaljik bir yolculuk seni bekliyor. Arzu edersen profesyonel bir şoför de sana bu yolculukta eşlik edebiliyor. Detaylı hizmet bilgisine, her zaman ücretsiz danışmanlık servisimiz aracılığı ile ulaşabilirsin.

Kenan Bey Araç Kiralama Gelin Arabası Fiyatları

İşletme sayesinde, düşlerindeki düğünü gerçekleştireceğin günde, kusursuz bir hizmet deneyimiyle yolculuk edebilirsin. Hayatının en güzel gününde, bütçene en uygun seçenekler senin için sunuluyor. 400 TL ile 600 TL arasında fiyatları bulunan firmada, araç seçimi ve hizmet seçenekleri fiyatların belirlenmesinde önemli bir rol oynuyor.

Firmanın fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve DüğünYardımcısı.com’a özel kampanyaları öğrenmek için ücretsiz teklif formumuzu doldurabilirsin.

Kenan Bey Araç Kiralama Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’da bulunan firma, Sancaktepe ilçesinde hizmet veriyor. Şehrin merkezinde olan firmaya, toplu taşıma kullanarak rahatça ulaşım sağlayabilirsin. Firmaya ulaşım için; 131, 131C, 131H, 132M, 14KS ve 522ST otobüs hatlarını kullanabilirsin. Ayrıca BL-401, C-86 ve Viaport-Dudullu minibüs hattını da kullanabilirsin. Özel aracın ile girmek istersen, firmanın açık adresi şu şekildedir:

Eyüp Sultan Mahallesi, Osmangazi Caddesi, Kalender Sokak, No:34, Sancaktepe, İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kenan Bey Araç Kiralama bünyesindeki başlangıç paketi içerikleri için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kenan Bey Araç Kiralama bünyesindeki her şey dahil paketi içerikleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şöförlü araç kiralama hizmeti ile ön plana çıkmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 hafta önce iletişime geçebilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ