Kınık Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
30
min
|
80
max
Otopark
50

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Kınık Evlendirme Dairesi Hakkında

En uygun İzmir nikah salonu ile karşındayız; Kınık Evlendirme Dairesi. Salon kiralama fiyatları 75 TL’den başlayan Kınık Nikah Dairesi, yoğunluk anlamındaki avantajı ve uygun fiyatı ile öne çıkıyor. 80 kişi kapasiteli evlendirme dairesi hakkında başvuru ücretleri ve diğer bilgiler en güncel hali ile aşağıda seni bekliyor.

Kapasiteleri & Özellikleri

Kınık ilçe merkezinde bulunan evlendirme dairesi, 80 kişiye ev sahipliği yapabiliyor. Ayrıca Kınık Belediyesi kılavuzluğundaki nikah salonu, dışarıdan düğün fotoğrafçısı veya çekim ekibi ile yapacağın anlaşmalara da olanak tanıyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz bir mimariye sahip Kınık Belediyesi Nikah Dairesi, 50 araçlık otopark alanı da barındırıyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Kınık Belediyesi sınırları içerisinde nikah akdi gerçekleştirecek olan İzmirli çiftler, Kınık Belediyesi Evlendirme Dairesi bir takım belgeler teslim etmek zorunda.

DüğünYardımcısı.com olarak nikah tarihi için düşündüğün günden en az 5 iş günü önce nikah salonu ile iletişime geçmeni önerdiğimizi de belirtelim.

4 adet vesikalık fotoğraf, aile hekimliğinden alınmış sağlık raporu ve evlilik beyannamesi nikah için gerekli belgeler arasında bulunuyor. Ayrıca 4 adet vesikalık fotoğraf, son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalı.

Nikah işlemleri için gerekli belgeler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımız ile görüşebilirsin. Bu görüşmeler esnasında Kınık Belediyesi Nikah Dairesi özelindeki yoğunluk bilgisini de sorgulayabilirsin.

Kınık Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Kınık Evlendirme Memurluğu, nikah salonu kiralama fiyatları için 75 TL ile 120 TL arasında değişen değerler talep ediyor. Aynı zamanda Kınık Belediyesi evlilik cüzdanı ücreti olarak da 120 TL civarında bir değer belirlemiş. Evlilik işlemleri dosya açtırma fiyatları ise içerisinde bulunduğumuz yıl içerisinde 25 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak indirimli nikah salonu kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsin. Kampanyalar ve fırsatlar için ise ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Kınık Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kınık Nikah Dairesi konumuna ulaşmak için 836 numaralı ESHOT seferlerini kullanabilirsin. Belirttiğimiz noktaya özel araç ile gidecek DüğünYardımcısı.com okuyucuları için açık adres şu şekildedir;

Aşağı Mahalle, Atatürk Caddesi, Kınık / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı bulundurması ile ön plana çıkmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Nikah akdi için Kınık Belediyesi Evlendirme Dairesi ile en az 10 iş günü öncesinden iletişime geçmelisin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı veya çekim ekibi temini sağlayabilirsin.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Kınık konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ