Urla Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
25
min
|
50
max
Otopark
10

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Urla Evlendirme Dairesi Hakkında

Urla Evlendirme Dairesi, butik bir nikah töreni ile dünya evine girmek isteyen İzmirli çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. 50 kişiye kadar davetli ağırlayabilen Urla Belediyesi Nikah Dairesi, salon kiralama fiyatları için ise 90 TL’den başlayan bir değer biçiyor. İzmir, Urla konumundaki evlendirme memurluğu hakkındaki en güncel bilgiler ise aşağıda seni bekliyor.

Kapasiteleri & Özellikleri

50 kişi kapasiteli Urla Nikah Dairesi, yüksek tavanı ve kolonsuz mimarisi ile de farklılaşıyor. 10 araç kapasiteli bir de otopark alanı barındıran evlendirme salonu, ahşap dekorasyonu ile de beğeni topluyor. Dışarıdan düğün fotoğrafçısı ile iş birliği yapmana müsaade eden Urla Belediyesi, bu ekibe gerekli olanakları da sağlıyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Urla Belediyesi Nikah Salonu, evlilik akdi işlemleri için birkaç belge talebinde bulunuyor. Bu belgeler arasında ise başı 4 adet vesikalık fotoğraf çekiyor. Ayrıca teslim edilecek bu 4 adet vesikalık fotoğraf için son 6 ay içerisinde çekilmiş olması şartı da koyuluyor.

Nikah işlemleri için istenen bir diğer belge ise aile hekiminden alınmış sağlık raporu. Bu raporu ise evlilik beyannamesi takip ediyor. Nikah için gerekli belgeler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Urla Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Urla Belediyesi Nikah Dairesi, salon kiralama fiyatları için 90 TL ile 150 TL arasında bir değer belirlemiş. Bu fiyatları etkileyen temel unsur ise nikah tarihi. Hafta içi nikahları ile hafta sonu nikahları arasında fiyat farkı olduğunu belirtelim.

Ayrıca evlilik cüzdanı ücreti olarak da Urla Belediyesi, 121 TL talep ediyor. Bu rakam nikah işlemleri dosyası için ise 25 TL olarak karşımıza çıkıyor. Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp karşına gelen formu doldurarak en net ve indirimli salon kiralama fiyatları ile karşılaşabilirsin.

Urla Belediyesi Nikah Salonu Nerededir? Nasıl Gidiyor?

Urla Nikah Dairesi konumuna gitmek için birden fazla alternatif bulunuyor. 984 numaralı ESHOT seferleri bu alternatiflerin ilk ayağını oluşturuyor. Fahrettin Altay Meydanı’ndan kalkan İzmir – Urla minibüsleri ise konuma gitmek için ikinci alternatifin. Ayrıca belirtilen noktaya özel araç vasıtası ile gidecek DüğünYardımcısı.com ziyaretçileri için açık adres şu şekilde;

Güvendik Mevkii, Bülent Baralı Caddesi, No:1, Urla / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Butik nikah törenleri için sıcak bir ambiyans sunması ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Urla Belediyesi Nikah Salonu ile en az 10 iş günü öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin düğün fotoğrafçısı veya çekim ekibi için Urla Belediyesi Evlendirme Dairesi gerekli çalışma şartlarını sağlamaktadır.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Urla konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ