Torbalı Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
150
max
Otopark
30

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Torbalı Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir’in gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Torbalı ilçesi, nikah salonu ile de bu gelişmişliğini kanıtlıyor. 125 TL’den başlayan nikah salonu kiralama fiyatları ile Torbalı Belediyesi Evlendirme Dairesi özelindeki en güncel bilgiler aşağıda yer alıyor.

Torbalı Evlendirme Memurluğu özelindeki kampanyalı salon kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için hiç vakit kaybetmeden ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Kapasiteleri & Özellikleri

150 kişi kapasiteli ve modern bir mimariye sahip olan Torbalı Evlendirme Dairesi, 30 araçlık otopark alanı da barındırıyor. Beyaz renk tonları kullanılarak dekore edilen salon, görselliği ile de farklılaşıyor. Ayrıca çiçek aranjmanları ile süslenen nikah masası da evlendirme dairesini öne çıkaran özellikler arasında sıralanıyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Torbalı Belediyesi Evlendirme Dairesi, nikah başvuruları için bir takım belgeler talep ediyor. DüğünYardımcısı.com olarak zaman kaybı yaşamaman açısından senden istenen belgeleri bir çatı altında derledik. İzmir, Torbalı’da nikah için istenen belgeler hangileri?

Fotoğraflı nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi talep edilen belgelerin başında geliyor. 4 adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, evlilik ehliyet belgesi, ikametgah belgesi ve evlenme beyannamesi ise diğer talep edilenler arasında sıralanıyor.

Torbalı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Nikah salonu kiralama fiyatları hakkında bilgilendirme yapmadan önce bazı nikah işlemleri için ücretleri sana aktaralım. Torbalı Belediyesi evlilik cüzdanı ücreti olarak 121 TL talep ediyor. Ayrıca evlendirme dairesi evlilik dosya ücreti olarak da 25 TL’lik bir değer belirlemiş.

Torbalı Belediyesi Evlendirme Memurluğu, nikah salonu kiralama fiyatları için ise 125 TL’den 250 TL’ye kadar değişen bir değer biçiyor. “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp karşına gelen formu doldurarak dakikalar içerisinde indirimli nikah salonu kiralama fiyatı hakkında bilgi alabilirsin.

Torbalı Nikah & Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

783, 795, 712, 770 ve 701 numaralı ESHOT seferleri ile ulaşabileceğin Torbalı Nikah Dairesi için bir diğer ulaşım alternatifi İZBAN hatları. “Cumaovası – Tepeköy” hattını kullanarak kısa bir sürede konuma varabilirsin. Özel araç vasıtası ile belirtilen noktaya gidecek olan DüğünYardımcısı.com okuyucuları için ise açık adres şu şekildedir;

Tepeköy Mahallesi, Atatürk Meydanı, No:1, Torbalı / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yüksek tavan ve kolonsuz tasarımı ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Nikah akdi için Torbalı Belediyesi Evlendirme Dairesi ile en az 10 iş günü önce iletişim kurmanı öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin düğün fotoğrafçısı için Torbalı Evlendirme Dairesi gerekli çalışma şartlarını sağlamaktadır.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Torbalı konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ