Tire Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
min
|
300
max
Otopark
75

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Tire Evlendirme Dairesi Hakkında

Nikah salonu kiralama fiyatları 100 TL’den başlayan Tire Evlendirme Dairesi ile karşındayız. İzmir merkezine 45 dakikalık uzaklıkta bulunan Tire Nikah Dairesi, kapasitesi ve ferahlığı ile de dikkat çekiyor. Çevre ilçelerden de birçok çiftin tercih ettiği Tire Belediyesi Evlendirme Salonu en güncel bilgileri ile aşağıda seni bekliyor.

Kapasiteleri & Özellikleri

300 kişiye kadar davetli ağırlayabilen Tire Belediyesi Nikah Dairesi, kolonsuz ve yüksek tavanlı salonu ile dikkat çekiyor. Dışarıdan düğün fotoğrafçısı veya çekim ekibi ile çalışmana olanak tanıyan evlendirme dairesi, özel bir oturma düzeni barındırıyor. Bu bağlamda Tire Evlendirme Dairesi ev sahipliğinde yapılacak nikah töreninde hiçbir misafirin görüş kaybı yaşamıyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

DüğünYardımcısı.com organizasyon uzmanları nikah akdi için Tire Belediyesi ile en az 10 iş günü öncesinden iletişime geçmeni öneriyor. Tire Evlendirme Memurluğu ise nikah işlemleri için birkaç belge talebinde bulunuyor. Aile hekimi tarafından alınacak sağlık raporu, nüfus cüzdanı asılları ve 4 adet vesikalık fotoğraf bu belgelerin başında geliyor.

Tire Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Tire Belediyesi bünyesindeki nikah salonu kiralama fiyatları hakkında bilgi vermeden önce en çok merak edilen şu soruyu cevaplayalım. Evlilik cüzdanı ücretleri ne kadar? Tire Belediyesi Evlendirme Dairesi içerisinde bulunduğumuz yıl özelinde evlilik cüzdanı fiyatı için 121 TL’lik bir değer belirlemiş. Ayrıca nikah dosyası ücreti ise 80 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Bir diğer zorunlu ücret ise evlenme izin belgesi için talep ediliyor, bu belge ise 70 TL karşılığında veriliyor. Ayrıca Tire Belediyesi nikah salonu kiralama fiyatları ise 100 TL’den başlıyor. “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak indirimli nikah salonu fiyatı için dakikalar içerisinde teklif alabilirsin.

Tire Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

798 numaralı ESHOT seferleri ile gidebileceğin Tire Belediyesi Evlendirme Salonu için bir diğer ulaşım alternatifi ise özel minibüs seferleri. Bu bağlamda “Gaziemir – Tire” minibüsleri aracılığı ile de konuma ulaşım sağlayabilirsin. Özel araçları ile gidecek DüğünYardımcısı.com okuyucuları için ise açık adres şu şekildedir;

Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:33, Tire / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Bünyesinde barındırdığı çekim ekibi ile ön plana çıkmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Tire Belediyesi Evlendirme Dairesi ile nikah akdi için en az 10 iş günü öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dilersen dışarıdan düğün fotoğrafçısı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Tire konumunda yer almaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Tire Evlendirme Dairesi bünyesinde fotoğraf ve video çekim ekibi bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ