Şirinyer Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
75
min
|
150
max
Otopark
50

Şirinyer Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir, Buca ilçesinde bulunan Şirinyer Evlendirme Dairesi, hayatlarının bir sonraki dönemine hazırlanan çiftler için pek çok olanak sağlıyor. Nikah salonu hem kapasitesi hem de uygun fiyatları ile göz dolduruyor. Uygun fiyatlı bir nikah organizasyonu için 80 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor. Evlendirme dairesi ile ilgili detaylı bilgiyi içeriğimizde bulabilirsin.

Şirinyer Evlendirme Dairesi İzmir Nikah Salonu Fiyatları

Mesai saatleri içinde, hafta içi yapılan organizasyonlar için 80 TL nikah ücreti talep ediliyor. Yine hafta içi mesai dışı saatlerde yapılan organizasyonlar için ise 110 TL nikah harcı ve nikah ücreti isteniyor. Hasta sonu ve resmi tatillerde gerçekleşen nikah törenler için de kiralama fiyatları 260 TL oluyor.

Diğer seçenek olan özel salonda yapılan ve mesai dışı saatlerde olan etkinlik içinde 380 TL ücret isteniyor. Tüm bu fiyatlara, 80 TL değerinde olan evlilik cüzdanı fiyatı dahil oluyor.

Net fiyat bilgisi alarak kendi bütçeni oluşturmak istersen yukarı da yer alan “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Seni karşılayan formu taleplerine göre doldurduğunda fiyatlar sana iletilecek.

Olanakları

Şirinyer Evlendirme Dairesi, hayatının en önemli günlerinden biri olan nikahını ölümsüzleştirebilmen için fotoğrafçı getirmene müsaade ediyor. Dilediğin fotoğrafçı ile çalışabilirsin. Bunun yanı sıra, yaklaşık 50 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da bulunuyor.

Şirinyer Evlendirme Dairesi Kapasitesi

Nikah akdi için iki salon seçeneğin bulunuyor. Standart büyüklükte olan nikah salonu, yüksek tavanlı ve kolonsuz bir yapıya sahip. 150 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Aynı şekilde özel nikah salonu da kolonsuz ve yüksek tavanlı. Burası da yaklaşık 300 kişilik misafir kapasitesine sahip.

Kapasiteler ve olanaklar hakkında detaylı bilgi için mekan yetkililerimizle ücretsiz iletişime geçebilirsin. Görüşme esnasında, danışmanlarımız nikah işlemleri ve başvuru belgeleri hakkında da seni bilgilendirecekler.

Şirinyer Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Buca ilçesinde hizmet veren Şirinyer Evlendirme Dairesi, bölgenin en gelişmiş semtlerinden biri olan Şirinyer’de bulunuyor. Bu sebeple birçok ulağım ağını kullanarak rahatlıkla salona gidebilirsin. İZBAN Menemen-Cumaovası hattını kullanarak Şirinyer veya Koşu Yolu durağında inebilirsin. Dilersen 465, 470, 671, 490 ve 818 numaralı ESHOT otobüs hatlarını da tercih edebilirsin. Aynı zamanda pek çok minibüs de bu noktaya gidiyor. Kendi aracınla veya taksiyle ulaşımını sağlamak için nikah salonu açık adresini verelim:

“Yıldız, 220. Sokak, No:79, Buca / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ile dışarıdan anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Buca ilçesinde hizmet sunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ