Selçuk Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
min
|
250
max

Selçuk Evlendirme Dairesi Hakkında

Evlendirme memurluğu, İzmir şehrinde hizmet vermeye devam ediyor. Selçuk Evlendirme Dairesi, bölgede yaşayan halk tarafından en çok tercih edilen nikah salonu diyebiliriz. Evliliğe giden yolda hazırlıklar yapan çiftler için sağladığı kolaylıklarla dikkat çekiyor. 120 TL’den başlayan kiralama fiyatları sunuyor. Evlendirme dairesi hakkındaki tüm bilgilere içeriğimizde yer verdik, inceleyebilirsin.

Özellikleri

Selçuk Nikah Salonu, oldukça modern bir yapıya sahip. Konferans sandalyeliyle oluşturulmuş oturma düzeninin tam karşısında geniş sahne bulunuyor. Sahnede ve mekanın geri kalanında ahşap renkleri tercih edilmiş. Nikah masası ve sandalyelerde açık tonlar hakim. Bu sayede hem sıcak hem de şık bir ortam yaratılmış.

Selçuk Evlendirme Dairesi Kapasitesi

Yüksek tavan ve kolonsuz mimarisi olan nikah salonu 250 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Yakın çevrenle beraber olacağın güzel bir nikah organizasyonu düzenleyebilirsin. Dilersen dışarıdan fotoğrafçı temin etmen de mümkün. Üstelik, kendi aracıyla gelecek olanlar için otopark hizmet de bulunuyor.

Nikah işlemleri ve gerekli başvuru belgeleri hakkında detaylı bilgi almak için mekan yetkililerimizle iletişime geçebilirsin. Aynı zamanda, tamamen ücretsiz olan bu görüşmede diğer olanaklardan da haberdar olabilirsin.

Selçuk Nikah Salonu Fiyatları

Evlendirme Dairesi bünyesinde gerçekleştireceğin nikah etkinliklerinde salon kiralama fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Hafta içi, mesai saatleri içerisinde yapılan etkinlikler için 120 TL kiralama fiyatı talep ediliyor. Hafta sonu ve resmi tatillerde ise kiralama ücreti 220 TL oluyor. Mesai dışı saatlerde de ücretler değişkenlik gösterebilir.

Kiralama fiyatları haricinde ödemen gereken birkaç tutar daha bulunuyor. Bunlardan bir tanesi izin belgeleri. İzin belgeleri fiyatları 50 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca bir de evlilik cüzdanı ücreti bulunuyor. Bunun fiyatı da 80 TL olarak sunuluyor.

Kendi tercihlerine göre net fiyat bilgisi almak için yukarıdaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Selçuk Evlendirme Dairesi Yol Tarifi & Adres

Evlendirme Dairesi, İzmir, Selçuk bölgesinde yer alıyor. Şehir merkezine yakın olmamasına karşın ulaşımını rahatlıkla tamamlayabilirsin. Şehrin pek çok noktasına uzanan İZBAN ağı, Selçuk bölgesine de gidiyor. Bu şekilde kolaylıkla ulaşımını sağlayabilirsin. Kendine ait bir araç veya taksiyle gitmek için nikah salonu açık adresi şu şekilde:

“Atatürk Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:5, Selçuk / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bir şekilde paket içeriğini öğrenmek için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Selçuk ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ