Seferihisar Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
min
|
300
max

Seferihisar Evlendirme Dairesi Hakkında

Seferihisar Evlendirme Dairesi, İzmir geneline hizmet veriyor. Nikahını düğünle birleştirmek ve küçük bir tatille taçlandırmak isteyen çiftler tarafından fazlasıyla rağbet görüyor. Nikah salonu, hem olanakları, hem de uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Salon kiralama ücretleri 200 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi ile ilgili daha fazla bilgiyi ise yazımızın devamında bulabilirsin.

Seferihisar Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Seferihisar Nikah Salonu bünyesinde nikahını gerçekleştirmek istiyorsan seni farklı kiralama fiyatları bekliyor. Hafta içi günlerinde yapacağın nikah töreni ücretleri 200 TL olarak belirlenmiş. Hafta sonu da kiralama fiyatları 300 TL olarak sunuluyor. Ancak mesai dışı saatler ve mesai içi saatler bu fiyatlarda oynamaya sebep olabilir.

Kiralama fiyatları dışında aile cüzdanı bedeli de talep ediliyor. Evlilik cüzdanı fiyatı 80 TL olarak sunuluyor. Bunun yanı sıra nikah salonu dışında yapılacak törenler için de 350 TL talep ediliyor. İzin belgeleri için de 50 TL ödemen gerek.

İndirimli fiyatlardan ve dönemsel kampanyalardan faydalanmak için yukarıda yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Bu şekilde bütçene göre net fiyat bilgisi de alabilirsin.

Seferihisar Evlendirme Dairesi Olanakları

Nikah akdini dairenin bünyesinde gerçekleştirmek için ikametinin bu ilçede olmasına gerek yok. Gerekli başvuru belgeleri hakkında bilgi alıp bu belgeleri topladığında rahatlıkla etkinliğini gerçekleştirebilirsin.

Kapasitesi

Küçük bir tatil ile evliliğini kutlamak istersen de Seferihisar olduk ideal bir nokta. Aynı zamanda dilersen dışarıdan fotoğrafçı temin edebilirsin. Nikah salonu, kendine ait araçlarla gelecek olan misafirler için de otopark olanağı sunuyor. Salonların kapasitesi de küçük bir düğün gerçekleştirmek için uygun. Nikah salonu, 300 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Mekan yetkililerimizle iletişime geçerek nikah işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. Evlendirme dairesi olanakları ve özelliklerini de bu ücretsiz görüşme sırasında öğrenebilirsin.

Seferihisar Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Seferihisar Evlendirme Dairesi, İzmir ilinde faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda çok güzel bir tatil beldesi olan Seferihisar ulaşım açısından da birçok seçenek sunuyor. ESHOT otobüs hatlarıyla ulaşımı sağlayabilirsin. Bunun yanı sıra, Üçkuyular ve Fahrettin Altay aktarma noktalarından aktarma yapma seçeneğin de var. Kendi aracınla gitmek için evlendirme dairesi açık adresi şu şekilde:

“Camikebir, 52/1. Sokak, Seferihisar / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçılar ile anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Seferihisar ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ