Postacılar Evlendirme Memurluğu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max

Postacılar Evlendirme Memurluğu Hakkında

İzmir, Bayraklı bölgesinde faaliyet gösteren Postacılar Evlendirme Memurluğu, yeni evlenecek birçok çift tarafından tercih ediliyor. Nikah salonu, gerek kapasitesi, gerek sunduğu olanaklar olsun, çiçeği burnunda çiftleri mutlu etmeyi başarıyor. Salon kiralama fiyatları ise ortalama 160 TL’den başlıyor.

Postacılar Evlendirme Dairesi hakkında daha fazla bilgi için içeriğimizi okuyabilirsin.

Postacılar Evlendirme Memurluğu Tasarımı

Postacılar Evlendirme Memurluğu, İsmet İnönü Kültür merkezi içerisinde hizmet veriyor. Hem modern dizaynı hem de salon seçenekleriyle dikkat çekiyor. Küçük çaplı organizasyonlar için nikah odaları tercih ediliyor. Düğün konseptinde nikah törenleri içinde salonlar daha çok tercih ediliyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olan nikah salonu, herkes için aydınlık ve ferah bir ortam sağlıyor.

Kapasitesi

Küçük ve samimi nikah etkinlikleri için tercih edilen nikah odaları kapasitesi 20 ile 40 kişi arasında değişiyor. Nikah salonu kapasitesi ise pek çok yakınını ağırlayabilecek düzeyde. 300 kişiye kadar misafir davet edebilirsin. Aynı zamanda yaklaşık 50 araçlık bir otopark imkanı da bulunuyor.

Başvuru belgeleri ve nikah işlemleri için talep edilen gerekli evrakları detaylıca öğrenmek için mekan danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsin.

Postacılar Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu Fiyatları

Öncelikle, Bayraklı Belediyesi Postacılar Evlendirme Dairesi bünyesinde gerçekleştireceğin için nikah töreni için aile cüzdanı bedeli isteniyor. Bunun ücreti de 80 TL olarak belirlenmiş. Gerekli izin belgeleri içinde yaklaşık 50 TL fiyat biçiliyor.

Salon kiralama fiyatları ise nikahın saati ve gününe göre değişiyor. Salon nikahları için mesai saatleri içinde 160 TL ücret isteniyor. Mesai saatleri dışında da 180 TL kiralama fiyatı bulunuyor.

Resmi tatiller de ve hafta sonu kullanımlarında kiralama fiyatları 200 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda, dış mekan organizasyonları için mesai saatleri içinde 200 TL, mesai dışı saatler de ise 220 TL talep ediliyor.

Bütçene göre net fiyat bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Bayraklı Belediyesi Postacılar Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Postacılar Evlendirme Dairesi, İzmir, Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor. Şehrin diğer ilçelerine oldukça yakın olan Bayraklı, ulaşım kolaylığı ile göze çarpıyor. İZBAN raylı sistemlerini kullanarak Bayraklı is indiğinde salona kolayca gidebilirsin. İstersen otobüs veya minibüs hatlarını da kullanman mümkün. Kendine ait bir araç ile mekana gitmek istersen de açık adresi şu şekilde:

“6067/9 Sokak, No:4, İsmet İnönü Kültür Merkezi, Bayraklı / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ile dışarıdan anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ