Ödemiş Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
min
|
300
max

Ödemiş Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir şehrinde hizmet veren Ödemiş Evlendirme Dairesi, ilçede ikamet eden ve evliliğe hazırlanan çiftlerin popüler tercihleri arasında yer alıyor. Akıllarda kalan, şık ve ekonomik bir nikah etkinliğiyle evlenmek istiyorsan bu nikah salonu tam sana göre. Yeterli kapasiteye sahip ve daha birçok olanağı bulunuyor. 150 TL’den başlayan kiralama fiyatları oldukça uygun. Evlendirme dairesi hakkında detaylı bilgileri senin için içeriğimizde derledik, hemen inceleyebilirsin.

Kapasitesi

Evlendirme dairesi, nikah törenini düğün ile birleştirmek isteyen çiftlerin için uygun kapasite sunuyor. İç mekanda nikah töreni gerçekleştirmek istersen, nikah salonu 300 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Yakın arkadaşların ve ailen ile beraber keyifli vakit geçirerek mutluluğunu onlarla paylaşabilirsin.

Ödemiş Evlendirme Dairesi Olanakları

Evlendirme dairesi tarafından güzel anlarını ölümsüzleştirebilmen için fotoğraf çekim alanı tasarlanıyor. Bunlara ek olarak, kendi aracıyla gelen misafirler için otopark imkanı da sağlıyor.

Mekan danışmanlarımızla iletişime geçerek nikah işlemleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsin. Başvuru belgelerinin detaylarını da bu ücretsiz görüşme sırasında alabilirsin.

Ödemiş Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Ödemiş Nikah Salonu fiyatları nikahın olacağı güne ve saate göre farklılık gösteriyor. Hafta sonu salon içi etkinliklerinde kiralama fiyatı 150 TL oluyor. Hafta sonu ise 300 TL ücret sunuluyor. Nikah törenini açık mekanda yapmak istersen ek olarak 150 TL talep ediliyor.

Ödemen gereken diğer konulardan biri de aile cüzdanı. Evlilik cüzdanı ücreti 80 TL olarak belirlenmiş. Nikah salonu kullanımı için gerekli olan izin belgeleri fiyatları da 50 TL olarak sunuluyor.

Sitemizin üst tarafında yer alan “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp, karşına çıkan formu taleplerin doğrultusunda doldurabilirsin. Bu şekilde kendi bütçene uygun fiyat bilgisi alabilir, kampanyalardan haberdar olabilirsin.

Ödemiş Evlendirme Dairesi Nerede? Nasıl Gidilir?

Ödemiş Nikah Salonu, İzmir şehrinin, Ödemiş ilçesinde bulunuyor. Şehir merkezine yakın bir bölge olmasa da İZBAN aracılığıyla rahat bir şekilde ulaşımını sağlayabilirsin. Aynı zamanda ilçe içerisinde ESHOT otobüsleri ve minibüsler çalışıyor. Kendine ait bir araç ile de kolayca ulaşımını sağlayabilirsin.

“Evlendirme dairesi açık adresi şöyle: “Atatürk, Atatürk Cad. 20/1, 35750 Ödemiş / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor .

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bir şekilde bilgi almak için ücretsiz olarak danışmanlık servisini arayabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Ödemiş ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ