Osmangazi Evlendirme Memurluğu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max

Osmangazi Evlendirme Memurluğu Hakkında

İzmir, Bayraklı ilçesinde yer alan Osmangazi Evlendirme Memurluğu, bölge halkı tarafından nikah işlemleri için fazlasıyla rağbet görüyor. Şehir merkezinde evlenmek isteyen çiftler için gerekli olanakları sağlayan evlendirme dairesi, kapasitesi ile de göz dolduruyor. Başlangıç fiyatları 180 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi ile ilgili gerekli tüm bilgileri içeriğimizde bulabilirsin.

Kapasite & Özellikleri

Osmangazi Evlendirme Memurluğu, misafirlerinin memnuniyetini önem veriyor. Her şeyin senin istediğin gibi olması için hem nikah salonu içinde hem de dış mekanda nikah töreni gerçekleştirme imkanı sağlıyor. Nikah salonu özellikleri olarak da modern tasarımı dikkat çekiyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz mimariye sahip olan nikah salonu, kalabalığa rağmen ferah bir ortam sunuyor.

Evliliğe ilk adımı attığın nikahın çok önemli. Bu günü ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı ile de çalışabilirsin. Osmangazi Evlendirme Dairesi, bunların yanında bir otopark olanağı sağlıyor.

Başvuru belgeleri hakkında detaylı bilgi almak ve nikah işlemleri sırasında bir sürprizle karşılaşmamak için mekan danışmanlarımızla ücretsiz iletişime geçebilirsin.

Osmangazi Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu Fiyatları

Osmangazi Evlendirme Dairesi nikah salonu kiralama fiyatları hafta içi ve hafta sonuna göre değişkenlik gösteriyor. Hafta için mesai saatler içinde 160 TL ücret talep ediliyor. Mesai dışı saatlerde ise 180 TL oluyor. Hafta sonu etkinliklerinde de 200 TL’lik kiralama fiyatları bulunuyor.

Mesai dışı saatlerde nikah salonu dışında gerçekleşen etkinlik için yine 200 TL isteniyor. Hafta sonu dış mekanda yapacağın nikah töreni için de 220 TL talep ediliyor. Evlilik cüzdanı bedeli ise 80 TL olarak belirlenmiş.

Kendi bütçene uygun fiyat belirlemek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerine göre doldurabilirsin.

Osmangazi Evlendirme Memurluğu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Osmangazi Evlendirme Dairesi, İzmir, Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor. Şehrin merkez ilçelerin biri olan Bayraklı, diğer pek çok ilçeye yakınlığı ile biliniyor. İZBAN güzergahı üzerinde bulunan evlendirme dairesi için ulaşımını sağlamak için İZBAN, Bayraklı durağında inebilirsin. Diğer toplu taşıma araçları, ESHOT ve minibüs hatlarını da kullanabilirsin. Daha konforlu bir yolculuk için kendi aracınla salona gitmek istersen açık adresi şu şekilde:

“Osmangazi Mahallesi, Yavuz Caddesi, No:321 Çınar Cafe Yanı, Bayraklı / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlendirme cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı temin edilebilir.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı nikah salonu ile hizmet sunuyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ