Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max

Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi Hakkında

Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi, denize nasıl olmasıyla ve olanaklarıyla göze çarpıyor. İzmir özelinde hizmet veren evlendirme dairesi hem ilçe sakinleri hem de ilçenin dışında yaşayan çiftler tarafından fazlasıyla rağbet görüyor. Tercih sebebi olmasının yanı sıra 175 TL olarak sabitlenmiş fiyatları ile oldukça uygun. Evlendirme Dairesi hakkında detaylı bilgi almak istersen hemen yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Kapasitesi

Nikah salonunun göze çarpan özellikleri arasında kolonsuz ve yüksek tavanlı olması bulunuyor. Aynı zamanda geniş pencereler ile aydınlatılan Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi, misafirler için ferah bir ortam sağlıyor. Geniş kapasiteye sahip nikah salonu, yaklaşık 200 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Aynı zamanda kendi araçlarıyla gelen davetliler için otopark hizmeti de sunuyor.

Güzel anlarını yakalaması için dilersen dışarıdan fotoğrafçı temin edebilirsin. En güzel fotoğrafları elde edebilmen için fotoğraf alanı tasarımı yapılıyor olacak.

Olanakları

Narlıdere Evlendirme Dairesi ev sahipliğinde evlenmek istiyorsan nikah işlemleri için gerekli başvuru belgeleri bilgilerini mekan danışmanlarımızdan öğrenebilirsin.

Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi Fiyatları

Narlıdere Belediye, evliliğe hazırlanan çiftlere uygun fiyatlar sunuyor. Belediye bünyesindeki nikah salonu kiralama fiyatları hafta içi ve hafta sonu günlerinde 175 TL olarak sabitlenmiş. Ona nikahı yapmayı tercih edersen de kiralama ücreti alınmıyor. Yalnızca aile cüzdanı ve ağaçlandırma bedeli ödemen gerekiyor.

Belediyenin sunduğu aile cüzdanı bedeli ise 80 TL olarak sunuluyor. Bunun yanı sıra talep edilen ağaçlandırma bedeli ise 15 TL.

Kendi bütçene göre net fiyat bilgisi almak istersen sitemizin üst tarafında yer alan “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamalısın. Karşına çıkan formu isteklerine göre doldurduğunda ise ekibimiz seninle iletişime geçecek. Bu sayede hem fiyat bilgi alıp hem de indirimlerden haberdar olabilirsin.

Narlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi Adres & Yol Tarifi

Oldukça merkezi bir konumda yer alan Narlıdere Belediyesi ulaşım açısından da epeyce rahat. Pek çok farklı toplu taşıma araçlarından sana en kolay geleni ile ulaşımını sağlayabilirsin. İZBAN raylı sistemleri, ESHOT otobüsleri ve hatta istersen minibüs de kullanabilirsin. Daha rahat bir yolculuk olsun istersen de kendine ait bir araçla da gidebilirsin. Bunun için Narlıdere Belediyesi Nikah Salonu açık adresi ise şu şekilde:

“Gölcük, Atatürk Cad. No:143,35761, Narlıdere / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detayları ile öğrenmek için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ile dışarıdan anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı bulunuyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Narlıdere ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ