Menemen Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
min
|
400
max

Menemen Evlendirme Dairesi Hakkında

Menemen Evlendirme Dairesi, İzmir şehrinde  yer alıyor. Büyük çaplı bir düğün istemeyen ve kutlamayı nikah töreni ile birleştirmek isteyen çiftler tarafından fazlasıyla rağbet görüyor. Modern tasarımıyla dikkat çeken nikah salonu, yakınlarını ağırlayabilecek kapasiteye sahip. 150 TL’den başlayan fiyatları ile de alkış topluyor. Evlendirme dairesi ile ilgili detaylı bilgi için seni içeriğimizi okumaya davet ediyoruz.

Kapasitesi

Menemen Evlendirme Dairesi misafirlerine farklı nikah salonu seçenekleri sunuyor. Bunların kapasiteleri de değişkenlik gösteriyor. Küçük çaplı organizasyonlar için 150 kişilik salonları veya odaları tercih edebilirsin. Düğünle birleştirip yapacağın kutlamalar için de 400 kişilik salonlar bulunuyor.

Menemen Evlendirme Dairesi İzmir Nikah Salonu Fiyatları

Menemen Nikah Salonu bünyesinde birden fazla nikah salonu bulunuyor. Kiralama fiyatları salon tercihine ve nikah tarihinin gününe göre değişkenlik gösterebilir. Hafta içi yapacağın nikah etkinliği için 150 TL’den başlayan kiralama fiyatları bulunuyor. Hafta sonu ise başlangıç fiyatları 300 TL olarak belirlenmiş. Etkinliğin mesai dışı ve mesai saatleri içinde olması da fiyatları farklılaştırabilir.

Ödemen gereken diğer ücretlerden biri ise evlilik cüzdanı bedeli. Bu da 80 TL olarak belirlenmiş. Nikah salonu dışında gerçekleştireceğin tören için de 150 TL hizmet bedeli isteniyor. Salon kullanımı için alman gereken izin belgeleri fiyatları da 50 TL olarak sunuluyor.

Yukarıda yer alan ücretsiz teklif al formun doldurarak net fiyat bilgisi alabilirsin. Aynı şekilde indirimlerden ve fırsatlardan da haberdar olabilirsin.

Menemen Evlendirme Dairesi Özellikleri

Salonların tasarım özelliklerine baktığımızda kolonsuz ve yüksek tavanlı yapıları dikkat çekiyor. Geniş pencereler ve güçlü aydınlatma sistemleri sayesinde ferah bir ortam ortaya çıkıyor. Nikah masanın yer aldığı sahne de yapay çiçeklerle renkleniyor.

Nikah işlemlerini detaylı bir şekilde öğrenmek için danışmanlık servisimiz ile iletişime geçebilirsin. Başvuru belgelerini de bu şekilde öğrenebilirsin.

Menemen Evlendirme Dairesi Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir şehrinin Menemen bölgesinde faaliyet gösteren nikah salonu ulaşımı oldukça rahat. Her türlü açıdan gelişmeye devam eden ilçe ulaşım rahatlığı da sağlıyor. İZBAN güzergahı üzerinde bulunan mekana Menemen istasyonunda inerek ulaşabilirsin. Şehrin birçok noktasından kalkan ESHOT otobüsleri veya minibüsleri de kullanabilirsin.

Kendi aracınla veya taksi ile gitmek istersen de evlendirme dairesinin açık adresi şu şekilde;

“Ahıhıdır, Şht. Kemal Caddesi, No:5, Menemen / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ile dışarıdan anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Menemen ilçesinde hizmet sunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ