Zübeyde Hanım Nikah Evi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max

Zübeyde Hanım Nikah Evi Hakkında

Karşıyaka Evlendirme Dairesi, İzmir ilinde faaliyet gösteriyor. Nikah töreni için farklı mekan seçenekleri de sunan nikah salonu misafirlerinin mutluluğuna önem veriyor. Kapasite açısından da yeterli olanaklar sunuyor. 710 TL’den başlayan nikah akdi fiyatları sunuyor. Zübeyde Hanım Nikah Evi hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsan seni yazımızın devamına bekliyoruz.

Kapasitesi

Karşıyaka Evlendirme Dairesi, çiftlerin mutluluklarını tüm yakınlarıyla paylaşabilmesi için yeterli kapasite olanağı sunuyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz 300 kişilik nikah salonu ile ailen ve yakınlarınla keyifli vakit geçirebileceğin bir organizasyon seni bekliyor. Aynı zamanda salon dışında töreni gerçekleştirme imkanında var.

Zübeyde Hanım Nikah Evi Olanakları

Firma, evlendirme dairesi, fotoğraf hizmeti de veriyor. Dışarıdan fotoğrafçı getirmek zorunda kalmayacak ve bu özel gününü sonsuza kadar hatırlayabileceksin. Kendi araçları ile gelen misafirler için de otopark olanağı bulunuyor.

Mekan danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde iletişime geçerek nikah işlemleri ve başvuru belgeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Karşıyaka Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Karşıyaka Nikah Salonu, evlenmek üzere olan çiftlere farklı mekan olanakları sunuyor. Belediye binası nikah salonu bünyesinde gerçekleştireceğin organizasyon için hafta içi 710 TL ücret talep ediliyor. Hafta sonu etkinlikleri için de 820 TL ücret isteniyor. Nikah salonu dışında gerçekleştireceğin nikah etkinliği için ise 165 TL hizmet bedeli ödemen gerek.

Karşıyaka Evlendirme Dairesi, küçük çaplı nikah töreni için tercih edilen odaları için ise yalnızca evlilik cüzdanı ücreti alınıyor. Evlilik cüzdanı fiyatı ise 80 TL olarak belirlenmiş. Kiralama fiyatları, mesai saatleri ve mesai dışı saatlerde değişiklik gösteriyor. Bu fiyatlara aile cüzdanı harcı, salon fiyatları ve fotoğraf çekimi fiyatları dahil.

Sitemizde “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kendi bütçene uygun net fiyat bilgisi alabilirsin. DüğünYardımcısı.com olarak sana özel hazırladığımız kampanya ve indirimli fiyatlardan da faydalanabilirsin.

Zübeyde Hanım Nikah Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Karşıyaka bölgesinde yer alan Zübeyde Hanım Nikah Evi, merkezi bir konumda bulunuyor. İZBAN raylı sistemlerini kullanarak Karşıyaka istasyonunda inerek ulaşımını sağlayabilirsin. Dilersen vapur aracılığıyla Karşıyaka İskelesi’ne oldukça yakın olan nikah salonuna gidebilirsin. Otobüs ve minibüs hatlarını da kullanabilirsin. Kendine ait bir araçla gitmek istersen de evlendirme dairesi açık adresi şu şekilde:

“Donanmacı, Yalı Caddesi No:53, Karşıyaka / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark hizmetinden faydalanabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı nikah salonları ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde hizmet veriyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Evlendirme dairesinin bünyesinde olan fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ