Kısmet By Milka

2024 Alyans ve Tektaş Yüzükler Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.750 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Tamir
Hazır Model
Kişiye özel üretim
12 ay garanti
24 ay garanti
Alyans seçim danışmanlığı
Bilezik ölçüsü belirleme
Kişiye özel yazı
Parlatma
Yüzük ölçüsü belirleme
Yüzük temizleme

Kısmet By Milka Hakkında

Farklı ve yaratıcı modelleri lie oldukça güzel koleksiyonlar hazırlayan Kısmet By Milka, tasarımları görenleri kendine hayran bırakıyor! Günlük veya özel günlerde oldukça rahat kullanılabilecek takılar tasarlayan Milka’da aradığın ve hayal ettiğini her şeyi rahatlıkla bulma şansına sahipsin. 1750 TL’den başlayan alyans ve tektaş fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Kısmet By Milka Koleksiyon ve Tasarımları

Türkiye’de ve dünyada oldukça ünlü olan Kısmet By Milka tasarımları ile Madonna’dan Naomi Watts’a, Britney Spears’dan Anne Hathaway’e dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği markaların başında yer alıyor. Piercing, kolye, yüzük, bileklik, küpe, halhal, pırlanta ve alyans gibi birçok seçenek sunabilen bu güzel işletme farklılık yaratmak isteyen çiftler için biçilmiş bir kaftan! Sade ve şık tasarımları ile sıra taşlı ve asimetrik birçok modele yer verebilen Milka’nın ürünlerini büyük bir zevk ve hayranlıkla inceleyebilirsin.

Koleksiyonlarının farklı olmasının yanı sıra oldukça sıra dışı isimler vermiş olan Milka, bu konuda da farklılık yaratmayı başarıyor. Koleksiyonlarından bazılarına; 10th Eye, Monogram, Şerif Yıldızı, Beyond, Struck, Bespoke, Geometri, Beni Koru, Retro, Mini, Heroine gibi değişik isimler veren Milka her bakımdan inanılmaz merak uyandırıyor.

En Özel Günlerin Tercihi

Sıradanlıktan uzak farklı bir alyans veya tektaş yüzük modeli planlıyorsan ilk adresin Milka olmalı. Sıra dışı tasarım ve modelleri ile her tarza uyum sağlayan modeller yapabilen marka, kişiye özel tasarım ve üretimde ilk sıralarda yer alıyor.

Her ürünü kendine has ve özel olan Kısmet By Milka ürünlerini pembe altından üretiyor. Tercihine göre beyaz veya sarı altın olmak üzere özel üretim de yaptırabilirsin. Her ürünün patenti kendisine ait olup oluşabilecek hasar problemlerinde tamir ettirebilir ve bakım yaptırabilirsin.

Kısmet By Milka Nerededir ve Nasıl Gidilir?

İstanbul’da pek çok şubesi bulunan Kısmet By Milka’ya özel aracınla ya da toplu taşıma araçları ile kolaylıka gidebilirsin. Nişantaşı, Bebek, Beşiktaş gibi oldukça merkezi lokasyonlarda hizmet verebilen bu şık işletmenin Nişantaşı’nda bulunan şubesinin adresi; Abdi İpekçi Cad. No: 51/C Nişantaşı / İstanbul

Markanın fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım ve üretim yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Alyans, bileklik, gelin seti, gerdanlık, kolye, küpe, tamtur, tektaş

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 - 3 gün

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve Muğla

Sipariş teslim süresi?

1 - 3 gün

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Milka Karaağaçlı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ