Kızılcahamam Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
60
min
|
120
max
Otopark
35

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Kızılcahamam Evlendirme Dairesi Hakkında

Ankara, Kızılcahamam Evlendirme Dairesi ile karşındayız. Nikah salonu kiralama fiyatları 180 TL’den başlayan Kızılcahamam Evlendirme Memurluğu hakkındaki tüm güncel bilgiler aşağıda seni bekliyor. İndirimli nikah salonu kiralama ücretleri için vakit kaybetmeden “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Kızılcahamam Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Kızılcahamam Evlendirme Memurluğu fiyatları hakkındaki ilk bilgileri evlilik cüzdanı için talep edilen ücreti söyleyerek verelim. Kızılcahamam Belediyesi, aile cüzdanı ücreti için 130 TL, evlilik dosya ücreti için 35 TL ve evlenme izin belgesi için de 120 TL’lik ücret talep ediyor.

Eksiksiz belgelerle yapılan başvuruları  5 ila 10 iş günü içerisinde tamamlayıp, geri dönüş sağlıyor. Kızılcahamam Evlendirme Dairesi, nikah salonu kiralama fiyatı için ise 180 TL ile 500 TL arasında değişen değerler talep ediyor.

Nikah salonu kiralama ücretleri için en önemli etken ise mesai saatleri ve nikah tarihi. En uygun nikah salonu kiralama fiyatları için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsin.

Kapasiteleri & Özellikleri

Kızılcahamam Evlendirme Dairesi, kolonsuz ve yüksek tavanlı mimarisi ile farklılaşıyor. 120 kişi ağırlayabilen nikah dairesi, havalandırma sistemleri ile de ferah bir atmosfer sağlıyor. Ayrıca Kızılcahamam Belediyesi, dışarıdan fotoğrafçı veya çekim ekibi ile çalışmana da müsaade ediyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Kızılcahamam Belediyesi evlilik işlemleri için bazı belgeler talep ediyor. Bunların içerisinde en basit olanları; kimlik ve kimlik fotokopisi, son altı ayda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğraf ve sağlık raporu yer alıyor. Ayrıca evlilik beyannamesi de Kızılcahamam Belediyesi tarafından talep edilen nikah belgeleri arasında bulunuyor. Son olarak, aile hekimliğinden alınacak sağlık raporu da unutulmaması gereken nikah işlemleri belgeleri arasında.

Kızılcahamam Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kızılcahamam Evlendirme Memurluğu, ulaşım açısından birden fazla alternatif barındırıyor. M1, M2 ve M3 kodlu metro hatları ile ulaşım sağlayabileceğin konuma 439 numaralı otobüs seferleri ile de gidebilirsin. 530-5, 185-7, 286 ve 297-7 ise seni konuma götürecek olan diğer otobüs seferi numaraları. Kızılcahamam Nikah Dairesi için açık adresi ise şu şekilde;

Yenice Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi, No:8, Kızılcahamam / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı barındırması ile ön plana çıkmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Kızılcahamam Evlendirme Dairesi ile nikah töreni için dilediğin tarihten en az 10 iş günü öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı veya çekim ekibi ile iş birliği yapabilirsin.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Kızılcahamam konumunda yer almaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ