Klasik Gelin Arabası

2024 Gelin Arabası Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
4.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Klasik Gelin Arabası Hakkında

İzmir Buca ilçesinde hizmet veren Klasik Gelin Arabası, hayatının bu en özel günü olan çiftler için düğün mekanına eşsiz bir yolculuk deneyimi sunuyor. Firma, klasik araba modelleriyle çiftlerin beğenisini topluyor. Ayrıca her cebe hitap eden fiyatları ile de misafirlerinin yüzünde tebessüm bırakıyor. Firmanın gelin arabası kiralama fiyatları ise 1.500 TL’den başlıyor.

Gelin Arabası Kiralama Firması Özellikleri

Klasik Gelin Arabası, adından da anlaşılacağı gibi klasik model araçlarıyla ön plana çıkıyor. Firma lüks klasik araçları ile yıllar sonra bile ilk günkü heyecanla hatırlayacağın bir yolculuk vaat ediyor.

Firmanın araç filosu bünyesinde sadece klasik modeller yer almıyor. Dilersen spor, jeep, Vosvos ve limuzin gibi birçok araç modelini kiralayabiliyorsun.

Firmanın Olanakları

Klasik Gelin Arabası, lüks araçları kadar geniş hizmet yelpazesi ile de dikkat çekiyor. Bİr kere yolculuğunu firmanın özel şoförü ile daha keyifli hale getirebiliyorsun.

Firma, seçtiğin aracı tamamen senin göz zevkine hitap edecek şekilde dekore ediyor. Ayrıca firmanın sunduğu şehir dışına araç gönderim hizmeti ile gelin arabası kiralama ayrıcalıklarını sadece İzmirli çiftler değil Türkiye’nin dört bir yanındaki gelin ve damat adayları yararlanabiliyor.

Tüm bu olanaklara ek olarak firmanın davetli taşıma hizmeti de bulunuyor. Böylece konuklarınla birlikte eşi benzeri olmayan bir yolculuk ile düğünün için seçtiğin mekana gidebileceksen. Ayrıca anlaşabileceğin fotoğraf firmaları sayesinde de istediğin yerde durup bu özel gününü ölümsüzleştirebiliyorsun.

Firmanın gelin arabası kiralama olanakları ve ayrıcalıkları ile daha yakından tanışmak için tamamen ücretsiz hizmet veren organizasyon ve danışmanlık ekibimiz ile iletişime geçebilirsin.

Klasik Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Firmanın gelin arabası kiralama fiyatları seçtiğin araç modeline ve yararlanmak istediğin hizmetlere bağlı olarak değişiyor. Araç içi ve dışı süslenmesi hizmetini içeren başlangıç paketi fiyatları 1.500 TL’lik bir değere denk geliyor. Şehir dışına araç gönderimi, konuk taşıma hizmeti ve özel şoför imkanı gibi ek hizmetleri içeren firmanın her şey dahil paketi fiyatları ise 4.000 TL’ye kadar yükseliyor.

Firma yetkilileri tarafından sitemizin okurlarına özel olarak sunulan kampanyalı fiyatlardan yararlanmak ve firmanın güncel fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Klasik Gelin Arabası Nerededir?

Firma, İzmir Buca ilçesinde yer alıyor. Firma toplu taşıma ile de ulaşımını sağlayabileceğin bir konum hizmet veriyor. Firmaya özel aracınla da ulaşımını sağlamak istersen de açık adresi senin için bırakıyoruz:

Dumlupınar, 107. Sokak no 9, Buca Osb/Buca/İzmir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Şöförlü gelin arabası kiralama, gelin arabası süsleme, vip transfer hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Klasik gelin arabası, üstü açık gelin arabası, vip gelin arabası, limuzin kiralama, vosvos gelin arabası hizmeti veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ