Salon Pamira

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
35 TL
45 TL
Kokteyl
25 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
25 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
50

Salon Pamira Hakkında

Salon Pamira, İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde düğün organizasyonunu gerçekleştirmek isteyen çiftlerin sıklıkla tercih ettiği salonlar arasında yer alıyor. Düğün salonu saray konseptindeki dekorasyonu ile de ön plana çıkıyor. Beyaz ve siyahın en zarif tonunu masa süslemelerinde kullanan mekanın fiyatları ise kişi başı olarak 25 TL’den başlıyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Salon Pamira İstanbullu çiftlere bu özel gününü sevdikleriyle birlikte kutlamaları için kapalı davet alanını sunuyor. Mekanın kapalı düğün salonu ile 1000 misafirine ev sahipliği yapabilirsin.

Yüksek tavanları ve kolonsuz salonu ile oldukça geniş bir görünüm kazanan düğün salonu tamamen senin göz zevkine göre dekore ediliyor. Altın rengi şamdan ve suplalar siyah masa örtülerine ve beyaz sandalyelere ayrı bir ahenk katıyor.

Düğün Salonu Olanakları

Salon Pamira şık dekorasyonu kadar kaliteli düğün hizmetleri ile de çiftlerin beğenisini kazanıyor. Mekanın bünyesinde bulunan organizasyon sorumlusu her detayı senin tercihlerini göz önünde bulundurarak planlıyor.

Dilersen dışarıdan anlaşabileceğin organizasyon firmaları ile de gelin tagı ve gelin yolu gibi ihtiyacın olan tüm süslemeleri düğün salonu süslenmesinde kullanabilirsin. Böylece düğün gününü tamamen sana özel hale getirebilirsin.

Düğün salonunun catering hizmeti bulunuyor. Her damak zevkine uygun lezzetleri misafirlerine sunabiliyorsun. Daha özel tatlar ile misafirlerine ziyafet yaşatmak istiyorsan da dışarıdan anlaşabileceğin catering firmaları ile özel menüler oluşturabiliyorsun.

Mekanın en büyük avantajı ise birlikte çalıştığı profesyonel fotoğrafçılar oluyor. Böylece dışarıdan ekstra olarak fotoğrafçı ile anlamana gerek kalmıyor. Ayrıca bu özel gününde sana ise sadece sevdiklerinle gülümsediğin pozlar vermek düşüyor.

Salon Pamira’nın düğün salonu olanakları hakkında daha detaylı bilgi almak ve bu mutlu gününü daha eşsiz hale çevirmek için ihtiyacın olan düğün fikirlerine ulaşmak mı istiyorsun? Sitemizin tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren organizasyon ekibi ile iletişime geçerek hayalindeki düğünü gerçeğe dönüştürebilirsin.

Salon Pamira Düğün Fiyatları

Mekan, bünyesinden bulunan kapalı davet alanında düğün yapmak isteyen İstanbullu çiftlere farklı ücret seçenekleri sunuyor. Yemekli düğün fiyatları kişi başı olarak 35 TL’den başlıyor. Hafta içi yapılacak olan düğün fiyatı olan bu rakam hafta sonu yararlanmak istediğin ek hizmetler ile birlikte 45 TL’ye kadar artıyor.

Mekan çiftlere daha uygun bütçeli bir düğün gerçekleştirme imkanı da sunuyor. Dilersen düğün salonu yetkilileri tarafından hazırlanmış paket seçeneklerini seçerek bütçeni aşmadan hayalindeki düğüne kavuşabilirsin. Mekanın standart hizmetleri içeren başlangıç paketi fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Daha özel konseptteki hizmetler ile birlikte fiyatlar 7500 TL’ye kadar artıyor.

Salon Pamira’nın yetkililere tarafından sitemizin çiftlerine özel olarak hazırlanmış avantajlı ve indirimli fiyatlardan yararlanmak ve mekanın güncel fiyat bilgilerine ulaşmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Salon Pamira Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün salonu, İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde hizmet veriyor. Anadolu yakasının yükselen değeri içerisinde yer alan ilçeye çok çeşitli ulaşım imkanı bulunuyor. 131T, 139, 139A ve 139T numaralı otobüs hatları ile M5 metro seferlerini kullanarak mekana toplu taşıma ile ulaşımını kolayca sağlayabiliyorsun. Özel aracınla gelmeyi tercih edersen de mekanın açık adresi şu şekildedir:

Cumhuriyet Mah. 23 Nisan Cad. Onur Sok. No:29 A Blok Çekmeköy / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Barış Bakşi
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ