Körfez Restaurant

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
200
max
Otopark
100

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı

Körfez Restaurant Hakkında

Günlerce hafızalardan silinmeyecek bir davete ne dersin? Düğünün için muhteşem bir önerimiz var. İzmir ilinin Balçova ilçesinde bulunan Körfez Restaurant, açık ve kapalı alanları ile her mevsimde hizmet veriyor. Mekanın düğün ve davet fiyatları 50 TL’den başlıyor. Restaurant hakkındaki diğer detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Mekan Özellikleri & Kapasitesi

Birçok organizasyona imza atan Körfez Restaurant İşletmeleri, her mevsim misafirlerini ağırlayabileceğin açık ve kapalı alanları bulunuyor. Mekanın deniz manzaralı terası ile İzmir’in en güzel manzarasını misafirlerine sunuyor. Eşsiz deniz manzarasına sahip olan terasında düğün ve davet organizasyonların için 200 kişiye kadar misafir ağırlıyor.

Körfez Restaurant İşletmeleri; beyaz tonların hakim olduğu davet alanı, şık tasarımı ile seni bekliyor. Soğuk kış aylarında tercih edebileceğin kolonsuz ve yüksek tavanlı salonu ile 300 kişiye kadar davetli ağırlayabilir. Mekan özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için, ücretsiz danışmanlık hattımızı kullanabilirsin.

Düğün ve Davet Organizasyonu

En güzel gününü unutulmaz kılan Körfez Restaurant, organizasyon ekibi ile kusursuz bir akşam sunuyor. Mekanın organizasyon sorumluları, en özel günün senin istek ve taleplerin doğrultusunda ilerlemesi için aşkla çalışıyor. Düğün ve davet alanları ile modern bir ortam sunan mekan, fotoğraf ve video çekim hizmeti de sağlıyor.

Körfez Restaurant İşletmeleri bünyesinde dilersen zengin menü seçeneklerinden faydalanabilirsin. Organizasyon öncesinde menü tadımında bulunabilirsin. Küçük misafirlerin için çocuk menüsünü de tercih edebilirsin. Dilersen de canlı müzik eşliğinde misafirlerine keyifli dakikalar sunabilirsin.

Körfez Restaurant Düğün ve Davet Fiyatları

Mekan, davet organizasyonlarında yemekli ve yemeksiz seçenekleri ile uygun fiyatlandırma yapıyor. Restaurant, kokteyli kişi başı düğün ve davet fiyatları 50-80 TL, yemekli düğün ve davet fiyatları ise, 80-100 TL aralığına sahiptir. Uygun fiyatları ile cebini de yakmayan bir mekanda eğlenmek senin de hakkın.

Fiyat teklifi almak ve mevcut kampanyalardan haberdar olmak için, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Körfez Restaurant Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, İzmir Balçova konumunda bulunuyor. İzmir’in eşsiz deniz manzarasına ortak olan mekana ulaşım çok kolay gerçekleşiyor. Mekan İnciraltı Caddesi yol üzerinde yer alıyor. Mekan aynı zamanda Özdilek AVM’ye 5 metre yakınında bulunuyor.

Mekanın açık adresi ise şu şekildedir: İnciraltı Caddesi, 10. Sokak, No:65, Balçova / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi; mekan giydirme ve süsleme, organizasyon sorumlusu, servis hizmet ekibi, fotoğraf ve video çekim hizmeti yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, menü tadımı ve organizasyon danışmanlığı, alkol servisi, DJ ve canlı müzik temini, özel konsept tasarım hizmeti her şey dahil paket içeriğinde yer almaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekan; açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi davet organizasyonları için de hizmet veriyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekana dışarıdan fotoğrafçı, catering ve organizasyon firması getirmene izin veriyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olmak üzere 2 davet alanı bulunuyor. Mekanın terası deniz, orman ve şehir manzarası ile göz kamaştırıyor. Kapalı davet alanı ise açılıp kapanan cam sistemi ile yaz-kış hizmet verebiliyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Balçova konumunda yer almaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ