Kuaför Emrah Can

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım

Kuaför Emrah Can Hakkında

İzmir, Gaziemir konumunda hizmet veren Kuaför Emrah Can; profesyonel gelin saçı ve gelin makyajı uygulamaları ile seni bekliyor. Kendine ait bir tarz yakalayan Gaziemir kuaförü, 750 TL’den başlayan paket fiyatları ile hizmet veriyor.

Firma yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan kampanyalı gelin başı paketleri bir telefon uzağında. Hemen tamamen ücretsiz hizmet veren danışmanlık hizmetimizi arayarak indirimli fiyatları öğrenebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Mezuniyet partisi, kına gecesi, nişan ve söz merasimleri, sünnet düğünü, doğum günü veya aklına gelebilecek herhangi bir özel gün. Kendini yenilenmiş güzelliğine ise güzellik katmış bir şekilde hissetmek istediğin her an Kuaför Emrah Can’a uğramalısın.

Gelin saçı ve gelin makyajı uygulamaları dışında Kuaför Emrah Can; manikür ve pedikür hizmetleri ile de senin yanında oluyor. Saç, makyaj ve stil danışmanlığı da yapan firma; gelin başı konusunda kararsız kalan gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Uygulamaları

Yaşamındaki en özel gecede nasıl gözükmek istiyorsun? Gelinlik modeline en uygun saç ve makyaj hangisi? Zihnini bu gibi sorular işgal ediyor ise kendini Kuaför Emrah Can profesyonelliğine bırakıp arkana yaslanmalısın. Ücretsiz saç & makyaj provaları ile nasıl gözükeceğini de öncesinde görebilirsin.

Gaziemir gelin saçı ve makyajı firması hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak ve uygulamalar hakkında bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin. Bu görüşmeler esnasında firmanın tüm olanaklarını sorgulayabilir ve erken rezervasyon avantajlarıyla randevu alabilirsin.

Kuaför Emrah Can Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Kuaför Emrah Can’ın gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları 750 TL’den başlıyor. Standart hizmet paketi için belirlenmiş bu rakam, her şey dahil paketler söz konusu olduğunda 1000 TL’ye kadar yükselebiliyor. Standart hizmet paketi içerisinde ise gelin saçı ve makyajı uygulamaları yer alıyor.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak taleplerine göre oluşacak en net fiyatı öğrenebilirsin.

Kuaför Emrah Can Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gaziemir, Atıfbey konumunda hizmet veren kuaföre İZBAN veya ESHOT vasıtası ile gidebilirsin. Cumaovası yönüne giden İZBAN hatları Gaziemir istasyonunda indiğinde seni firmaya epey bir yaklaştırmış olacak. Özel araç ile firmaya ulaşmak isteyenler için açık adres ise şu şekilde;

Atıfbey Mahallesi, Çolak Molla Mümin Hoca Sokak, No:11, Gaziemir / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kuaför Emrah Can bünyesindeki başlangıç paketi içerikleri hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kuaför Emrah Can'ın her şey dahil paketi içerikleri hakkında en güncel bilgilere ulaşmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gaziemir kadın kuaförü, aynı anda 5 kişiye hizmet verebilmesi ile farklılaşıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin saçı ve gelin makyajı işlemleri haricinde Kuaför Emrah Can; manikür ve pedikür hizmetleri vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Kuaför Emrah Can ile randevu için en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Gaziemir konumunda hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ