Su Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç tasarım
Şehir dışı hizmeti
Takma kirpik

Su Kuaför Hakkında

İzmir, Aliağa ilçesinde hizmet veren Su Kuaför iddialı gelin saçı ve gelin makyajı tasarımları ile ön plana çıkıyor. Firma ekibi profesyonel hizmetler sunuyor. Paket fiyatları ise yalnızca 600 TL’den başlıyor. Firma ile ilgileri tüm bilgileri içeriğimizin devamında inceleyebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Su Kuaför, düğün öncesi prova hizmetleri sunarak gelin adaylarının kendilerine en doğru seçeneklere erişmesini sağlıyor. Firma sadece gelin saçı ve makyajı hizmetleri vermiyor. Aynı zamanda; manikür, pedikür, epilasyon ve takma kirpik gibi seçenekler de bulunuyor.

Düğün günü toplamda 4 kişiye aynı anda hizmet verilebiliyor. Tüm bu seçeneklerden mekanda yararlanabileceğin gibi evde hizmet de talep edebilirsin. Ayrıca tüm uygulamalar şehir dışında da yapılabiliyor.

Sadece düğün için değil nişan, kına gecesi gibi birçok farklı davetinde de firma yanında olabiliyor. Tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığıyla faydalanmak için ise ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçmen yeterli. 

Su Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin saçı ve makyajı belirlenirken; gelinlik modeli, düğün mekanı gibi faktörler belirleyici olarak ön plana çıkıyor. Firmanın usta kuaförlerinden en doğru seçenek fikirlerini alman mümkün. Porselen makyajlardan doğal tonlara kadar birçok seçenek bulunuyor.

Ayrıca tüm senelerin trendleri firmanın kuaförleri tarafından takip ediliyor. Böylece tüm dokunuşlar trendlere uygun olacak şekilde gerçekleştiriliyor.

Su Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Firmanın saç ve makyaj hizmetleri için belirlediği paketler başlangıç ve her şey dahil olmak üzere ikiye ayrılıyor. Paket fiyatları 600 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 1000 TL civarında seyrediyor.

Net fiyat bilgisi alarak DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimlerden faydalanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Su Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Aliağa ilçesinde yer alan firmaya çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilmek mümkün. Firma oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Ulaşımını gerçekleştirirken; 800 numaralı otobüs hattını veya “Menemen – Cumaovası” tren istasyonu güzergahını tercih edebilirsin. Özel aracı ile gitmeyi tercih edenler için mekanın açık adresi şu şekilde:

“Cumhuriyet Mahallesi, Onur Sokak, Numara:5/B, Aliağa / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Etkinlik öncesi prova ve makyaj uygulamaları başlangıç paketi içeriğinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetler için DüğünYardımcısı.com olarak sunduğumuz ücretsiz danışmanlık servisinden faydalanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Su Kuaför ile etkinlikten en az 15 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma, İzmir'in Aliağa ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ