Lavantes Bistro

2024 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Otopark
30

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Açılır kapanır tavan
Cam tavan
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Gül suyu ve lokum ikramı

Lavantes Bistro Hakkında

Lavantes Bistro, tarihi motiflerle bezeli olan Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde yer alıyor. Özellikle nikah sonrası yemek kategorisinde başarıyı yakalamış olan mekan, sana eşine ve konuklarına eşsiz lezzetleriyle harika bir kutlama yapma fırsatı sunuyor! 30 TL’den başlayan fiyatlarla sana bir anlamda unutulmaz bir kutlama yapma imkanı tanıyan bu mekan sayesinde eminiz evliliğin tüm o yorucu sürecini sevdiklerinle birlikte üstünden atacaksın. O halde yerini Lavantes Bistro’da ayırttır, konuklarını hemen ara ve nikahtan sonra bu eğlenceli akşamda lezzetli yemeklerin tadını çıkar!

Lavantes Bistro Özellikleri

Nikahtan sonra yemek mekanı denildiğinde bizce öncelikli olan mekan özelliği; ferah ve konforlu bir alan. İşte sen de tam olarak böyle bir mekan arayışı içerisindeysen Lavantes Bistro senin için en doğru tercih oluyor! 100 kişiden fazla konuk ağırlayabilen kapalı alan kapasitesiyle hizmet veren mekan yüksek tavan özelliğine sahip. Kapalı mekan olmasına rağmen açılır kapanır cam tavanı ile oldukça ferah bir ortamı bulunuyor.

Beyaz mobilyalarla ve çeşitli bitkilerle dekore edilmiş mekanın en güzel özelliği ise kolonsuz salon olması. Bu sayede konuklar ferah bir ortamın yanında oldukça konforlu bir alanda enfes yemeklerin tadını çıkarabiliyorlar. Bunlar dışında mekanın 50 araçtan az ağırlayabileceği kapasiteye sahip bir otoparkı da bulunuyor. Ayrıca belirtmeden geçmeyelim, mekan engelli girişine de son derece uygun şekilde tasarlanmıştır.

Sunulan Hizmetler

Lavantes Bistro, sunduğu olanaklar bakımından da nikah sonrası yemek mekanları arasında dikkati üzerinde toplamayı başarıyor. Mekan, bu özel günün hemen ardından ‘’konuklarımı nasıl en güzel şekilde ağırlayabilirim?’’ soruna sağladığı hizmetlerle tam anlamıyla bir cevap oluyor. Sen de bizler gibi böyle bir günün kusursuz şekilde olmasını isteyenlerdensen otel bu noktada sana iki farklı seçenek sunuyor. Dilersen mekanın kendi organizasyon sorumlusuyla, dilersen de dışarıdan anlaştığın veya anlaşacağın organizasyon firmasıyla kutlamanı kusursuz şekilde planlayabilir ve sana en uygun şekilde dekore edebilirsin.

Lezzetli yemeklerle adeta bir damak şöleni yaşamaya hazır ol! Lavantes Bistro pek çok seçeneğiyle sana, konuklarına ve eşine enfes yemekler yeme fırsatı sunuyor. Kırmızı ve beyaz et adına pek çok çeşidi bulunuyor. Bu noktada sana küçük bir tüyo verelim; mekanın Norveç somonunu kesinlikle denemelisin. Dilersen mekana önceden gidip menü tadımı yapabilir, damak tadına uymayan bir lezzet karşısında menüde değişikliğe de gidebilirsin. Ek olarak belirtelim ki vegan ve vejetaryen menüleri de hazır bulunuyor. Ve tabi bir kutlamanın olmazsa olmazı, anları ölümsüzleştirecek olan bir fotoğrafçı getirmene de mekan olanak sağlıyor.

Lavantes Kafe Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Bütçe dostu olan bu mekan sayesinde hem çok para harcamayacak hem de konuklarını en iyi şekilde ağırlayabileceksin. Nikah sonrası yemek için Lavantes Bistro, 30 TL’den başlayan fiyatlarla sana hizmet veriyor. Konuklarınla ve eşinle uygun fiyatla eğlenceli ve unutulmaz bir kutlama yapmak için doğru adreste olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz.

Sen de mekanın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nikah sonrası yemek mekanı olan Lavantes Bistro, şehir merkezinde konumlanmasıyla konuklara ve sana oldukça büyük bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Mekanın en güzel özelliği konumunun bu kadar bulunabilir olması böylece ne konuklar ne de sen mekanı bulmaya çalışırken asla vakit kaybetmeyeceksiniz. Mekana 30 numaralı otobüsle ulaşım sağlayabilirsin. Kendi şahsi aracınla gitmeyi tercih edersen ise mekanın tam adresi şu şekilde;

Köşk Mah., Kışla Cad. Obalar Sok. Yörük 7 Sitesi 2/C Melikgazi/Kayseri.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde organizasyon sorumlusu hizmeti yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Sunduğu ek avantajlar arasında menü tadımı, menüde değişiklik gibi seçenekler mevcuttur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti gibi etkinliklere de mekan ev sahipliği yapmaktadır.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı alanı mevcuttur. Kapalı alan açılır kapanır cam tavan, yüksek tavan ve kolonsuz salon olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca mekan engelli misafirlerin girişine uygun şekilde tasarlanmıştır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl hizmeti bulunmamaktadır. Yemekli menü içerisinde kırmızı et ve beyaz et seçimi yapılabilmektedir. Ek olarak vegan ve vejetaryen menüleri mevcuttur.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis saat 00.00'da son bulmaktadır.

Manzara ve Lokasyon

Melikgazi'de şehir merkezinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ