Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü

2023 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
60 TL
70 TL
Kokteyl
40 TL
50 TL
Pasta - Meşrubat
40 TL
60 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
1.500
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
1.500
max
Havuz Başı Davet Alanı
300
min
|
2.000
max
Otopark
1.000

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü Hakkında

Ankara Gölbaşı’nda nişan ve söz mekanı arıyorsan Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü tam sana göre. Muhteşem havuz manzarası, çim zemin özelliği ve güler yüzlü organizasyon ekibi ile burada muhteşem bir davet seni bekliyor. Üstelik fiyatları bölgedeki diğer mekanlara göre çok daha uygun aralıklarda seyrediyor. Kokteyl düzeninde hafta içi sadece 40 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsin.

Özellikleri

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü, nişan organizasyonu için tercih edebileceğin en şık mekanlardan biri olarak öne çıkıyor. Mekanın havuz başı alanı toplamda 2000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Aile ve arkadaşlar arasında nişan planlıyorsan bu alanda butik etkinlikler de düzenleyebileceğini ekleyelim. Çim zemin özellikli kır bahçesi 300 kişiden 1500 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi ile öne çıkıyor. Nişan organizasyonuna özel masa süsleme, fotoğraf köşesi, arka plan dekoru, supla ve şamdanlar ile harika bir atmosfer yaratılıyor.

Mekanın her iki alanında da yuvarlak masalar ve napolyon sandalyelerle oturma düzeni hazırlanıyor. Aile ve arkadaşlara özel grup masaları hazırlanabiliyor. Mekan giydirmesinde dilediğin rengi tercih etme imkanın bulunuyor. Dekorasyon konusunda oldukça başarılı olan mekan, havuzun üzerini de yüzen çiçeklerle süslüyor. İlk dansınıza özel olarak havuzun ortasına kadar uzanan iskele hazırlanıyor. Geniş dans pisti sayesinde tüm davetlilerinle gönlünce eğlenebilirsin.

Life Park Havuzbaşı Gölbaşı Nişan Fiyatları

Life Park bünyesinde nişan ve söz organizasyonu fiyatları uygun aralıklardan başlıyor. Kokteyl düzeninde fiyatlar hafta içi kişi başı 40 TL, hafta sonu ise 50 TL’den başlıyor. Yemekli nişan organizasyonlarında kişi başı 60 – 70 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunuluyor. DüğünYardımcısı.com çiftlerine özel birbirinden cazip nişan paketleri sunan mekandan rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Mekan Olanakları

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü, nişan davetlerinden sonra after party organizasyonu planlayan çiftlere özel hizmet verebiliyor. Oldukça lezzetli menü seçenekleri sunan mekanda davet öncesinde menü tadım imkanın bulunuyor. Dilersen dışarıdan kendi tercih ettiğin bir catering firması ile çalışma şansın da bulunuyor. Nişan davetini tüm detayları ile planlayabileceğin organizasyon danışmanları da mekan bünyesinde hizmet veriyor. Süslemeden müziklere kadar her detayda onlarla çalışabilirsin.

Nişan masalarının olmazsa olmazı nişan pastasını da Life Park hazırlayabiliyor. Dilersen dışarıdan kendi istediğin bir fotoğrafçı ve organizasyon firması ile de çalışmana sıcak bakılıyor. Her detayında kusursuz bir nişan organizasyonu Life Park ile seni bekliyor.

Nerededir?

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde konumlanıyor. Mogan Gölü’ne oldukça yakın olan bu şık mekana özel aracınla gelebilirsin. Ayrıca 1000 araçlık otoparkının bulunduğunu da ekleyelim. Açık adresini aşağıya bırakıyoruz;

Gaziosmanpaşa, Ankara Konya Yolu, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Murat Yüksel
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ