Temenye Quince Garden

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
110 TL
115 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
80
min
|
360
max
Kapalı Davet Alanı
80
min
|
550
max
Kır Bahçesi Alanı
80
min
|
630
max
Havuz Başı Davet Alanı
5
min
|
30
max
Otopark
8

Temenye Quince Garden Hakkında

Temenye Quince Garden bünyesinde unutulmaz bir kına gecesi organizasyonuna hazır mısın? Her yıl onlarca çiftin mutluluğuna şahitlik eden bu şık mekanda muhteşem bir geceye imza atabilirsin. Üstelik DüğünYardımcısı.com’a özel kişi başı 110 TL’den başlayan fiyatları ve indirim fırsatları ile! Sana özel kampanyaları öğrenmek için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Özellikleri

Temenye Quince Garden, açık ve kapalı alan seçenekleri ile başta düğün olmak üzere kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve özel davet gibi pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Kına gecelerine özel olarak 550 kişilik kapalı alan veya 630 kişilik açık alan alternatifini değerlendirebilirsiniz. Kapalı alan, altın ve beyaz renklerin zarif birleşiminden oluşan göz alıcı bir dekorasyon sunuyor. Bu giydirme standart olup, dilersen kına gecene özel olarak kırmızı tonlarda süsleme yapılabiliyor. Geniş dans pisti, ısıtma ve klima sistemleri, açılır kapanır tavanı ve kolonsuz yapısıyla bu alanı görmeden geçme deriz.

Değerlendirebileceğin bir diğer kısım olan kır bahçesi, çim zemin özelliği ve yuvarlak masalarda hazırlanan oturma düzeni ile öne çıkıyor. Masalar davetli sayına göre artırılıp azaltılabiliyor. Kına geceleri için açık alana kına tahtı getirilebiliyor. Elbette kına tahtı da senin isteğine göre seçilip süsleniyor. Ses ve sahne sistemleri özenle hazırlanarak gece boyu en güzel kına şarkıları çalınıyor. Aydınlatmalarda ise rengi şamdanlar ve tavan lambaları kullanılıyor.

Temenye Quince Garden Pendik Kına Gecesi Fiyatları

Temenye Quince Garden, kına gecelerini yemekli planlayan çiftler için kişi başı 110 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor.  Hafta sonu ise bu fiyatları 115 TL’den açılıyor. Kına gecelerine özel kampanyalar sunan mekanın özel indirimlerinden haberdar olmak için teklif formumuzu doldurabilir veya sayfamızın sağ kısmında bulunan telefon numarasını arayabilirsin.

Mekan Olanakları

Temenye Quince, kına geceleri müziklerini seslendirmesi için harika bir orkestra ekibi ile çalışıyor. After party düzenlemek isteyenler için ise DJ temin edebiliyor. Kına davetlerinde oldukça önemli olan dekorasyon ve planlama konusunda sana destek olacak organizasyon danışmanları bulunuyor. Bu ekip ayrıca davetin süresince yanında olup taleplerini karşılayabiliyor. Çiftlerin talebine göre özel fotoğraf köşesi hazırlanabiliyor. Ayrıca daveti ölümsüzleştirecek fotoğraf ve video çekim ekibi de bulunuyor.

Kişiye özel konsept hizmeti ile özel dekorasyon ögeleri alanlara eklenebiliyor. Yemekli davetler için Temenye Quince Garden kendi mutfak ekibi ile çalışıyor. Dilersen dışarıdan kendi tercih ettiğin bir catering firması ile de çalışman mümkün.

Nerededir?

Temenye Quince, İstanbul’un Pendik ilçesinin sahil şeridinde yer alıyor. Toplu taşıma ile kolayca bulabileceğin mekanın açık adresini aşağıya bırakıyoruz;

Doğu, Erol Kaya Caddesi No:241, Pendik / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ali Fidan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ